Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 171305
Konbet Poznań

Konbet Poznań Kompleksowe systemy stropowe - bezpieczne i energooszczędne

Zobacz firmę w innym dziale: Stropy
Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
E-mail poznan@konbet.pl
Adres św Wincentego 11, 61-003 Poznań
SMART jest płytą strunobetonową o szerokości  60 cm (połowę mniej niż w przypadku standardowej płyty). Unikalna modułowość sprawia, że strop SMART należy do najlżejszych tego typu stropów na rynku i jest lżejszy od stropów  ceramicznych np. Porotherm, Fert, czy TERIVA. ... Czytaj więcej
Konbet Poznań

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości  60 cm (połowę mniej niż w przypadku standardowej płyty). Unikalna modułowość sprawia, że strop SMART należy do najlżejszych tego typu stropów na rynku i jest lżejszy od stropów  ceramicznych np. Porotherm, Fert, czy TERIVA.

Lekki Strop Panelowy SMART

Lekki Strop Panelowy SMART

Produkt posiada wszystkie zalety płyt struno-betonowych plus kilka nowych, które sprawiają, że staje się on najczęściej wybieranym produktem wśród klientów indywidualnych oraz firm developerskich.

Płyty Stropowe Strunobetonowe SPK

Podobnie jak Lekki Strop Panelowy SMART, płyty strunobetonowe SPK są odpowiedzią na coraz wyraźniejsze zapotrzebowanie rynku na produkty prefabrykowane minimalizujące czas budowy. Do produkcji płyt strunobetonowych SPK wykorzystuje się stal o wytrzymałości 1860 MPa lub np. 2160 MPa, wymagana jest również wysoka klasa betonu C40/50 dlatego gotowy prefabrykat zyskuje szereg unikalnych właściwości: wytrzymałość do 40 kN, rozpiętości do 14 m, lepsza dźwiękoizolacyjność oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Zalety lekkich stropów prefabrykowanych KONBET

  • Niska masa własna – od 250 kg/m2 – stwarzająca możliwość montażu produktu za pomocą auta wyposażonego w lekki dźwig typu HDS, dzięki czemu klient nie musi ponosić kosztów związanych z wynajmem dźwigu.
  • Wysokie parametry wytrzymałościowe – od 5 do nawet 40 kN/m2; dla porównania stropy TERIVA, FERT, Porotherm od 4 do 8 kN/m2.
  • Możliwość uzyskania większej kubatury pomieszczenia – dzięki grubości stropu wynoszącej tylko 15 lub 20 cm, niższej w porównaniu do większości innych stropów.
  • Komfort akustyczny – strop strunobetonowy ogranicza przenikanie dźwięków uderzeniowych i powietrznych. Poziom izolacyjności akustycznej dla stropu SMART wynosi bowiem 54 dB, jest to wynik o 4 dB wyższy od izolacyjności akustycznej stropów gęstożebrowych.
  • Optymalizacja kosztów – brak kosztownych prac budowlanych (szalowanie, wylewanie nadbetonu, wynajem dźwigu – wystarczy auto z HDS!).
  • Uniknięcie ryzyka wystąpienia błędów wykonawczych – łatwy montaż z niewielką ilością dodatkowych prac murarskich, które mogłyby być nieprawidłowo wykonane.
  • Gwarancja najwyższej jakości – Zakładowa Kontrola Produkcji na każdym etapie cyklu produkcyjnego.
  • Mniej „mokrego” betonu to mniej wilgoci – budynek szybciej oddany do użytku.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum