Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Arbet Płyty styropianowe EPS, specjalistyczne płyty styropianowe
arbet.pl
Arbet Płyty styropianowe EPS, specjalistyczne płyty styropianowe
Dane kontaktowe:
94 342 20 76 (79)
Bohaterów Warszawy 32, 75-211 Koszalin

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Szkolenia produktowe firmy ARBET przed sezonem dociepleniowym

Firmy budowlane, zdobywając wiedzę, przygotowują się do nowego sezonu dociepleń. Badania rynku wskazują, że klienci zdobywają wiedzę na temat dociepleń przede wszystkim od firm wykonawczych, którym powierzają budowy (ankietę na ten temat na bieżąco prowadzi na swoich stronach SSO). Dla producentów materiałów budowlanych, m.in. takich jak Fabryka Styropianu ARBET oznacza to, że przekazanie wiedzy produktowej i wdrażanie wykonawców do umiejętnego  doboru optymalnego produktu, stać się musi codzienną praktyką.

Szkolenia produktowe firmy ARBET przed sezonem dociepleniowym

Szkolenia produktowe firmy ARBET - Jak rozpoznać dobry produkt? Fabryka Styropianu ARBET korzysta z długoletnich i dobrych kontaktów z partnerami handlowymi: hurtowniami i składami budowlanymi, by firmom wykonawczym dostarczyć kompletne know-how nt. produktów takich jak płyty styropianowe.

Przykładami takiej udanej kooperacji były zorganizowane w ostatnich dniach szkolenia dla klientów hurtowni budowlanych Wieżowiec z Ząbkowic Śląskich czy Delta z Krokowej. Udaje się również przeprowadzać szkolenia dzięki kooperantom, którzy dopiero niedawno zdecydowali się na rozpoczęcie współpracy z ARBETem, jak np. hurtownia BZM CIEŚLA z Bolesławca.

Szkolenia produktowe firmy ARBET - Jak rozpoznać dobry produkt? Kim są partnerzy ARBETu? To z reguły firmy mocno osadzone na lokalnych rynkach, z tradycjami, rozwijające swoje usługi i stale dbające o dobre kontakty z klientami. Firma Wieżowiec istnieje na rynku od roku 1990 i od początku współpracuje z FS ARBET. Delta działa od 1997 roku i też jest długoletnim partnerem Fabryki. Z kolei BZM CIEŚLA obchodzi w tym roku 25 lecie, ale współpraca z FS ARBET to dopiero ostatnie kilka miesięcy.

W szkoleniach produktowych regularnie uczestniczy po kilkadziesiąt osób, zawsze są to przedstawicieli firm wykonawczych z rejonu działania hurtowni i składów budowlanych. Dzięki prezentacji fachowcy zapoznają się z produktami ARBETu, ich oznakowaniami oraz parametrami każdego z rodzajów płyt. Biura regionalne FS ARBET organizują takie szkolenia w każdym regionie kraju, zgodnie z ze zgłaszanym zapotrzebowaniem rynku.

źródło i zdjęcia: Fabryka Styropianu ARBET