Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Elementy z betonu komórkowego

SILKA YTONG na targach budownictwa w Trójmieście

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2012-10-19

W I półroczu 2012 r. inwestorzy indywidualni w Trójmieście i okolicznych powiatach oddali do użytku 1 673 domów jednorodzinnych, rozpoczęli budowę 1 671 domów jednorodzinnych oraz uzyskali pozwolenia na 1 201 nowych inwestycji.

Dane te potwierdzają potencjał tego regionu dla rozwoju nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego.

Stabilna koniunktura

Według Anny Waszczuk, analityka rynku Xella Polska, producenta materiałów SILKA i YTONG, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br. odnotowano znaczną aktywność inwestorów w segmencie budownictwa jednorodzinnego w tym regionie. Potwierdzają to dane statystyczne za I półrocze 2012 r.

- Inwestorzy indywidualni rozpoczęli w I połowie br. aż o 13,7% więcej inwestycji niż w analogicznym okresie 2011 r., a roczna stopa wzrostu liczby pozwoleń wydanych na budowę domów jednorodzinnych wyniosła w tym okresie 2,1% – komentuje Anna Waszczuk, analityk rynku Xella Polska, producenta materiałów SILKA i YTONG.

Na stoisku SILKA YTONG

W dniach 20-21 października odbędą się Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą SILKA YTONG na stoisku nr 111 znajdującym się na terenie hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. Poznanie z bliska technologii i akcesoriów budowlanych pomoże wybrać inwestorom optymalne dla siebie rozwiązanie. Eksperci obecni na targach posłużą specjalistyczną wiedzą na temat produktów SILKA, YTONG i MULTIPOR oraz poradami dotyczącymi energooszczędnego budowania. Na stoisku SILKA YTONG zainteresowani będą mogli również sprawdzić, dlaczego ściany z bloczków SILKA i YTONG wznosi się szybko i prosto.

- Udział w targach pozwala inwestorowi wyjaśnić wiele kluczowych kwestii związanych z procesem budowy. Jeszcze przed zakupem projektu inwestor powinien rozważyć powierzchnię domu, układ pomieszczeń. Powinien przemyśleć także technologię i materiały, z jakiej zostaną wzniesione ściany oraz sposób ogrzewania czy wentylacji oraz wiele innych kwestii – mówi Teresa Mazurek z firmy KODEM z Pruszcza Gdańskiego, ekspertka budowy SILKA YTONG. - Przygotowania do budowy domu to często najważniejszy etap w tym procesie, dlatego tak istotne są rozmowy z fachowcami, którzy doradzą wybór optymalnego rozwiązania – puentuje Teresa Mazurek.

Na stoisku SILKA YTONG do dyspozycji zwiedzających będą doradcy techniczni, przedstawiciele handlowi i instruktorzy SILKA YTONG, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące budowy ciepłego, a także przyjaznego mieszkańcom domu. Na miejscu będzie można także uzyskać bezpłatną poradę eksperta budowy SILKA YTONG.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych ERGO ARENA, które odbędą się w dniach 20-21 października na terenie Hali ERGO ARENA, przy ul. Plac Dwóch Miast 1. Stoisko SILKA YTONG nr 111. Targi można odwiedzać w sobotę i niedzielę 20-21.10 w godzinach 10:00-17:00.

Zachęcamy Państwa do zdobywania wiedzy o nowatorskich rozwiązaniach budowlanych bezpośrednio u specjalistów SILKA YTONG oraz nawiązywania kontaktów z ekspertami.

Źródło: Xella Polska

Więcej

 

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum