Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

KONBET na targach BUD-GRYF 2012

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-03-12

Lider systemów stropowych zaprezentuje swoją najnowszą ofertę podczas 21. Międzynarodowych Targów Budowlanych w Szczecinie. Największa impreza branży budowlanej w Polsce północno-zachodniej trwać będzie w dniach 16-18 marca.

Firma KONBET uczestniczy we wszystkich najważniejszych międzynarodowych imprezach branżowych w Polsce i w Europie. Nie zabraknie jej także na szczecińskich targach BUD-GRYF, podczas których zaprezentuje swoją najnowszą ofertę. Na stoisku firmy KONBET będzie można nie tylko porozmawiać ze specjalistami i doradcami producenta, ale także zapoznać się z nowościami produktowymi, takimi jak lekki strop panelowy SMART, kształtka wieńcowa TERMOBET, belka sprężona kratownicowa KONBET® i wiele innych. 

Firma KONBET jako pionier w budownictwie energooszczędnym uczestniczyć będzie także w budowie domu pasywnego na głównej hali targowej, w którym wykorzystane zostaną kształtka wieńcowa TERMOBET oraz nadproża strunobetonowe TERMO. Firmę KONBET będzie można znaleźć w hali głównej na stoisku nr 49.

Targi BUD-GRYF odbywają się już po raz 21. w Szczecinie, to jedna z największych imprez branży budowlanej w Polsce północno-zachodniej. Przedsięwzięcie gromadzi rocznie ok. 200 wystawców zarówno z kraju, jak i zagranicy. Międzynarodowe Targi Szczecińskie mogą pochwalić się z długą współpraca z niemieckimi Izbami Gospodarczymi, dzięki czemu BUD-GRYF odwiedza wielu przedsiębiorców zza naszej zachodniej granicy.  Imprezie towarzyszą Targi Energii Konwecjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.

Źródło: Konbet

Więcej

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum