Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

PPG GBS zdobywa tytuł Friendly Workplace 2024: przykład doskonałej kultury organizacyjnej!

PPG GBS, centrum usług wspólnych z Wrocławia, znów zostaje uhonorowane tytułem Friendly Workplace 2024, wyróżniając się zaangażowaniem w tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Firma jest doceniana za swoje działania na rzecz pracowników, w tym rozwijanie umiejętności, wsparcie w równowadze między życiem zawodowym a prywatnym oraz promocję zdrowia i integracji. Odkryj, jak PPG GBS tworzy miejsce pracy, które naprawdę inspiruje i wspiera swoich ludzi.

PPG GBS zdobywa tytuł Friendly Workplace 2024: przykład doskonałej kultury organizacyjnej!
PPG Deco Polska Impregnaty, lakiery, lakierobejce, oleje do ochrony i dekoracji drewna
www.drewnochron.pl
PPG Deco Polska Impregnaty, lakiery, lakierobejce, oleje do ochrony i dekoracji drewna
Dane kontaktowe:
801 11 33 11
Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Certyfikat Friendly Workplace przyznawany jest przez redakcję portalu Markapracodawcy.pl i nagradza najlepszych pracodawców w Polsce, którzy mogą pochwalić się działaniami ukierunkowanymi na rozwój zawodowy swoich pracowników, tworzących satysfakcjonujące miejsca pracy, szanujących i dbających o równowagę między pracą a życiem prywatnym, wspierających zdrowe relacje społeczne i integrację pracowników.

PPG GBS we Wrocławiu zatrudnia ponad 500 osób i wspiera różne jednostki PPG na całym świecie w różnych obszarach, począwszy od obsługi informatycznej, serwisu dla klientów, przez logistykę, centralne zakupy, po BHP i ochronę środowiska.

Spółka może pochwalić się nowoczesnym zarządzaniem, rozwiniętą polityką personalną oraz programami rozwojowymi dla pracowników. Ważnymi wartościami firmy w tym obszarze sątransparentność, uczciwość, bezpieczeństwo w miejscu pracy, wspieranie społeczności lokalnych, wsparcie mentoringowe i dbałość o możliwość ciągłego doskonalenia.

Spółka corocznie organizuje liczne wydarzenia, takie jak urodziny firmy, pikniki rodzinne, promuje zdrowy styl życia, zachęca do aktywności sportowej, edukuje o kwestiach związanych z wellbeingiem, jak również angażuje się w akcje charytatywne i pracownicze zbiórki krwi.

„Bardzo cieszy mnie ponowne uzyskanie przez PPG GBS nagrody Friendly Workplace. To wyróżnienie potwierdza, że firma rozumie aktualne wyzwania rynku pracy i może być przykładem do naśladowania. To dla nas ważne, by tworzyć przyjazne środowisko pracy i odpowiadać na potrzeby aktualnych i przyszłych pracowników. Myślę, że duże znaczenie ma tutaj bezpośrednie angażowanie pracowników do różnych działań i projektów, a nawet oddawanie im inicjatywy. Wspieramy naszych pracowników w różnych obszarach, np. promując różnorodność i wartości DE&I. Mamy programy skierowane do kobiet, takie jak sieć Women Leadership Network, sieci pracownicze np. Cross-Generational Network, organizujemy wiele imprez integracyjnych, a także uczestniczymy w licznych akcjach charytatywnych. Na szczególną uwagę zasługują inicjatywny, takie jak nasz autorski Program Mentoringowy (One PPG Mentoring Program), który ma na celu wspieranie i prowadzenie pracowników w ich rozwoju zawodowym i osobistym, czy Inspiration Hub, będący z kolei przykładem oddolnej inicjatywy odpowiadającej na potrzebę nauki i dzielenia się wiedzą -nasi pracownicy wchodzą w rolę trenerów i pomagają swoim kolegom-współpracownikom rozwijać ich kompetencje. Jesteśmy aktywni na uczelniach wyższych, prowadzimy gościnne wykłady i zajęcia dla studentów”– powiedział Marcin Dębowski, PPG GBS Poland Lead.

źródło i zdjęcia: PPG Deco Polska, Nagroda Friendly Workplace - Marcin Dębowski, PPG GBS Poland Lead