Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Szybko, łatwo, perfekcyjnie - odkryj Knauf Therm ETIXX i zmień oblicze swojej elewacji

Elewacja domu to nie tylko jego wizytówka, ale również kluczowy element decydujący o trwałości i estetyce całego budynku. W dobie poszukiwań ekologicznych i estetycznych rozwiązań, system izolacji termicznej Knauf Therm ETIXX wyróżnia się na tle konkurencji, oferując nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale i zgodność z najnowszymi trendami w architekturze.

Szybko, łatwo, perfekcyjnie - odkryj Knauf Therm ETIXX i zmień oblicze swojej elewacji
Knauf Therm
www.knauf-industries.pl
Knauf Therm
www.knauf-industries.pl
Dane kontaktowe:
691 95 96 09
Styropianowa 1, 96-320 Mszczonów

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Moda na ekologię i minimalizm

Trendy w budownictwie jednorodzinnym skłaniają się ku prostocie form i umiarowi w kolorach, gdzie dominują biel i szarość, akcentowane elementami drewna. Takie podejście nie tylko odzwierciedla współczesne dążenie do harmonii z naturą, ale też podkreśla estetyczny aspekt elewacji. Kluczem do osiągnięcia trwałego efektu, który przetrwa lata, jest jednak zastosowanie materiałów wysokiej jakości, takich jak opatentowane płyty styropianowe ETIXX Fasada EPS 70 λ 38.

Zalety technologiczne płyt Knauf Therm ETIXX

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii formowania w prasie, płyty ETIXX charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi. Ich odporność na rozciąganie, zginanie i ściskanie gwarantuje nie tylko estetykę, ale i trwałość elewacji. Gofrowana struktura zwiększa przyczepność do muru, eliminując potrzebę szlifowania, co jest znaczącą zaletą podczas prac montażowych.

Efektywność i estetyka

Wykorzystanie płyt Knauf Therm ETIXX pozwala nie tylko na szybki postęp prac dzięki ich dużym wymiarom, ale również minimalizuje ryzyko powstawania mostków termicznych. Precyzyjne oznaczenia graficzne ułatwiają aplikację zaprawy i montaż kołków, zapobiegając najczęstszym błędom montażowym. Dodatkowe informacje, takie jak kierunek montażu, ułatwiają prace i przyczyniają się do uzyskania idealnie równych i estetycznie wykończonych powierzchni.

Swoboda wyboru

Różnorodność grubości płyt ETIXX oraz możliwość wyboru wersji z domieszką grafitu, zapewniająca jeszcze lepsze właściwości termiczne, oferuje pełną swobodę w doborze optymalnego rozwiązania termoizolacyjnego. Niezależnie od specyfiki projektu, system Knauf Therm ETIXX jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów, zapewniając wysoką efektywność energetyczną i estetyczny wygląd elewacji.

Wybór systemu izolacji termicznej dla elewacji to decyzja, która wpłynie na wygląd, trwałość i komfort użytkowania domu przez wiele lat. Knauf Therm ETIXX, dzięki swoim unikatowym właściwościom, technologii produkcji oraz możliwościom dostosowania do indywidualnych potrzeb, stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących połączenia estetyki, ekologii i trwałości.

źródło i zdjęcia: Knauf Sp. z o.o.