PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Meble i akcesoria łazienkowe

Wykońaczanie wnętrz w stylu loftowym - wybierz tynk dekoracyjny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-05-19

Zapewnia jedyną w swoim rodzaju aranżację i niepowtarzalny efekt, którego nie da się zastąpić ani tapetą, ani zwykłą farbą - tynk dekoracyjny świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach w stylu industrialnym i w skandynawskim.

Salon nawiązujący do natury można osiągnąć nie tylko dzięki roślinom, które są niezbędnym dodatkiem w takiej stylizacji pomieszczenia, ale również dzięki dokładnie wybranym materiałom z surowym wykończeniem.

W takiej aranżacji wnętrz warto wziąć pod uwagę takie produkty, jak beton architektoniczny lub tynk strukturalny, który jest dekoracyjnym rozwiązaniem.

Tynk dekoracyjny we wnętrzach

Tworzywo, jakim jest tynk dekoracyjny, pięknie współgra ze stylem industrialnym i skandynawskim. Roślinność, drewno i metalowe dodatki świetnie dopełnią taką stylizację.

Ściany, na których znajduje się tynk strukturalny, mają funkcję ozdobną, dlatego warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób zaaranżować pomieszczenie z tynkiem. Wpływ na taki wybór ma również kolor wykończenia i faktura, którą klient wybierze.

Aplikacja jest prostym zabiegiem, jednak warto postawić na doświadczonych fachowców, którzy profesjonalnie wykonają zlecenie.

Tynk strukturalny HD Concrete™

Tynk strukturalny jest dobrym rozwiązaniem dekoracyjnym miejsc, w których nie można położyć płyt z betonu architektonicznego. Jego formuła pozwala na wykorzystanie go na różnorodnych powierzchniach. Dostarczany jest wyłącznie z usługą wykonania realizacji na miejscu lub na przeznaczonych elementach.

To świetny pomysł na dekorację ścian, sufitów, mebli, a także dla małej architektury - kominków, drzwi wewnętrznych lub donic. Różnorodność kolorystyczna tego tynku umożliwia zastosowanie go jednocześnie na wielu rodzajach powierzchni, bez efektu przesytu jednorodnego wzoru czy koloru. Tynk dekoracyjny to dobra inwestycja na długie lata.

Tynk strukturalny HD Concrete™
Wzory tynków strukturalnych (dekoracyjnych)

Ekskluzywny tynk betonowy tworzy niepowtarzalny efekt dekoracyjny - nakładany w cienkiej warstwie buduje piękną fakturę powierzchni. Kolory i sposoby jego nakładania stwarzają wiele możliwości.

Tworzywo, z którego produkowany jest tynk betonowy, oparte jest na włoskiej technologii. Szerokie zastosowanie przyciąga wielu architektów i projektantów, którzy chętnie wykorzystują ten materiał w swoich projektach.

Tynk dekoracyjny w salonie

Urządzenie salonu może wydawać się kłopotliwą sprawą. Pokój gościnny będzie najczęściej odwiedzanym miejscem zarówno przez domowników, jak i przez gości. Funkcją salonu jest m.in. zapewnienie wypoczynku i wygodnego miejsca do zjedzenia posiłku.

Tynk dekoracyjny idealnie dopełni przestrzeń salonu i stworzy piękne wnętrze, które zachwyci każdego gościa.

Tynk strukturalny Verde bottiglia
Tynk strukturalny Verde bottiglia

Niepowtarzalny efekt, jaki można uzyskać dzięki formule tynku dekoracyjnego, nie da się zastąpić tapetą ani zwykłą farbą. Atrakcyjne wzory zapewniają jedyną w swoim rodzaju aranżację, dzięki odpowiedniemu nałożeniu produktu na przygotowaną powierzchnię.

Źródło i zdjęcia: HOMSA Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum