Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 20691
HOMSA Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Wyposażenie wnętrz na zamówienie

HOMSA Sp. z o.o. Spółka komandytowa Wyposażenie wnętrz na zamówienie

Telefon 12 346 49 11
E-mail biuro@luxum.pl
Adres Dekerta 44, 30-703 Kraków
Luxum dostarcza wyposażenie wnętrz prywatnych i budynków użyteczności publicznej od ponad 20 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, doskonale rozumie wyzwania związane z projektowaniem i urządzaniem wnętrz. ... Czytaj więcej
HOMSA Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Luxum dostarcza wyposażenie wnętrz prywatnych i budynków użyteczności publicznej od ponad 20 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, doskonale rozumie wyzwania związane z projektowaniem i urządzaniem wnętrz.

Realizuje najbardziej nieszablonowe projekty, przygotowywane w 100% na zamówienie nawet w jedynym, niepowtarzalnym egzemplarzu w zależności od potrzeb inwestora. W czasie procesu produkcyjnego bazuje jedynie na najlepszej jakości materiałach, dlatego każdy z unikatowych produktów dopracowany jest w najdrobniejszym szczególe. Dzięki zastosowaniu możliwości w zakresie wykonywania wyposażenia łazienek na wymiar likwiduje bariery w aranżacji wnętrz zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Wystarczy przesłać do Luxum projekt, szkic lub inspirację, a firma podpowie w wyborze najlepszych materiałów, przygotuje wycenę i dostarczy finalny produkt na miejsce inwestycji.

Wyposażenie łazienek Luxum
Wyposażenie łazienek Luxum

W ofercie Luxum znajdziesz zarówno luksusowe wyposażenie łazienek: umywalki, brodziki, wanny i szafki wytwarzane na zamówienie jak i doskonałe propozycje nowoczesnych okładzin ściennych takich jak beton architektoniczny, stal kortenowska czy pionowe lamelki dekoracyjne.

Najmodniejsze okładziny ścienne

Podstawą dobrze urządzonego domu, apartamentu lub mieszkania są idealnie dobrane okładziny ścienne. Warto więc postawić na najlepsze produkty, które doskonale podkreślą aranżowaną przestrzeń. W ofercie Luxum można znaleźć najbardziej luksusowe materiały, takie jak płyty z betonu architektonicznego, stal kortenowską czy absolutny hit ostatniego sezonu - pionowe lamelki ścienne.

Umywalki na miarę Twojej łazienki

Umywalki na wymiar wykonywane z materiałów Solid Surface cieszą się świetną popularnością zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i komercyjnych. Dzięki nowoczesnym technologiom kreacja idealnej przestrzeni jest teraz na wyciągnięcie ręki. Umywalki łazienkowe od Luxum mogą być wykonane w dowolnym kształcie – z odpływem liniowym lub tradycyjnym, w wybranym rozmiarze oraz kolorze.

Zainspiruj się produktami Luxum - sprawdź ofertę
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum