Domowy osuszacz powietrza - na pranie, na wilgoć i do domku letniskowego

Osuszacz powietrza ma zastosowanie na budowie, gdy trzeba wysuszyć ściany i podłogi przed malowaniem czy układaniem warstw podłogi. Osuszacz powietrza jest niezbędny w remontowanym czy wykańczanym wnętrzu zimą.

Na filmie omawiamy inne zastosowanie osuszacza - do celów domowych. Wilgotność powietrza już 60-70% skutkuje utrzymywaniem się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny i prędzej czy później pojawieniem się pleśni i grzyba na ścianie.

Domowy osuszacz to niewielkie urządzenie, które obniży poziom wilgoci w pomieszczeniu - to pochłaniacz wilgoci, który będzie przydatny, jeśli w domu czy w mieszkaniu suszymy pranie, gotujemy, mieszkamy, czyli... produkujemy dużo wilgoci.

Pamiętajcie, większość mieszkań ma dziś problemy z wentylacją, bo zbyt szczelne okna ograniczają wymianę powietrza. Osuszacz powietrza to wydatek kilkaset złotych, a może okazać się panaceum na problemy ze złym samopoczuciem i powracającymi chorobami domowników.

Najciekawsze zastosowanie osuszacz powietrza znajdzie w... domku letniskowym. Znacie ten przykry zatęchły zapach, wyczuwany po zimie? Źle ogrzewane pomieszczenie chłonie wilgoć, a w powietrzu pojawia się zapach stęchlizny i grzyba. Mały domowy osuszacz będzie regulował poziom wilgoci, nie dopuści do zawilgocenia domu. Wystarczy tylko nie dopuścić, by temperatura wewnątrz domku nie spadła poniżej 5 stopni i problemów z jakością powietrza i stanem wnętrza po zimie - nie będzie.

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny