MISTRAL HOME - nowa definicja rekuperacji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
MISTRAL HOME - nowa definicja rekuperacji

Rekuperator z wymiennikiem entalpicznym, ochroną antysmogową i superchłonnymi filtrami powietrza już w sprzedaży. MISTRAL HOME to najnowszy rekuperator z wymiennikiem z pełnym odzyskiem ciepła i wilgoci oraz powiększonymi i pogrubionymi filtrami powietrza w standardzie LongLIFE.

aktualizacja: 2022-11-17 06:50:36

Wentylacja mechaniczna z MISTRAL HOME rozwiązuje problem suchego powietrza zimą oraz zaduchu latem, a filtry powietrza w nowym standardzie LongLIFE wydłużają czas między wymianą nawet 4-krotnie. To oznacza, gwarancję najwyższego komfortu i jednocześnie tańszą eksploatację urządzenia.

Dedykowany autorski filtr antysmogowy montowany do urządzenia zapewnia pełną ochronę budynku przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami.

Firma powiązana:
Pro-Vent Systemy Wentylacyjne

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!