Rekuperatory aeroVent Reversus w technologii PML

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Rekuperatory aeroVent Reversus w technologii PML

Reversus to nowoczesne centrale wentylacyjne, wykorzystujące do wymiany ciepła wymienniki przeciwprądowe zarówno w wersji standardowej, jak i entalpicznej, w których wymiennik przekazuje nie tylko ciepło, ale również cząsteczki wilgoci do powietrza nawiewanego z zewnątrz, gwarantując uzyskanie doskonałej wydajności cieplnej i jakości powietrza, przy zachowaniu umiarkowanych oporów przepływu oraz 100% zabezpieczenia przed mieszaniem strumieni powietrza.

aktualizacja: 2023-05-25 09:00:16

Rekuperatory aeroVent mają obudowę wykonaną w unikalnej technologii PML (Pressurized Multi Layer). Jest to wielowarstwowa ściana metalowa, wypełniona sprasowaną pod ciśnieniem pianą poliuretanową. Tak wykonana obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, gdyż jej zewnętrzne powierzchnie są metalowe, a wewnętrzna warstwa izolacyjna gwarantuje odporność na wilgoć, ma doskonałe właściwości akustyczne i pozbawiona jest mostków cieplnych.

Rekuperator zaskakuje swoimi właściwościami akustycznymi w połączeniu z parametrami przepływu.

Dzięki technologii wykonania obudowy PML, centrale Reversus są odporne na niską temperaturę, więc mogą być montowane w pomieszczeniach nieocieplanych. Rekuperatory Reversus mogą być zawieszone na ścianie przy wykorzystaniu fabrycznego systemu mocowania lub ustawione na podłodze.

Urządzenia mogą być sterowane za pomocą aplikacji w telefonie. Automatyka rekuperatorów pozwala na ich integrację z systemami zarządzania domami inteligentnymi.

Firma powiązana:
aeroVent

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Domowy osuszacz powietrza - na pranie, na wilgoć i do domku letniskowego
Domowy osuszacz powietrza - na pranie, na wilgoć i do domku letniskowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!