Inteligentna wysokotemperaturowa pompa ciepła NIBE S2125

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Inteligentna wysokotemperaturowa pompa ciepła NIBE S2125

NIBE S2125 to powietrzna pompa ciepła, bazująca na naturalnym czynniku chłodniczym R290. Jest urządzeniem typu monoblok, z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego. Pompa ciepła osiąga aż 75°C na zasilaniu systemu grzewczego i pracuje do -25°C, co czyni ją idealną do montażu w istniejących wysokotemperaturowych instalacjach grzewczych.

aktualizacja: 2023-12-14 07:04:16

NIBE S2125 osiąga wysoki współczynnik efektywności sezonowej SCOP = 5,0 i zapewnia niskie koszty eksploatacyjne. Wyróżnia ją niski poziom hałasu 38 dB w odległości 2 m oraz wysoka temperatura zasilania systemu grzewczego do 75°C, przy minimalnym wpływie na środowisko (GWP=3).

Inwerterowa pompa ciepła NIBE S2125 w połączeniu z najnowszym sterownikiem serii S, automatycznie dostosowuje się do bieżącego zapotrzebowania na ciepło, a jej pracą można zarządzać poprzez Internet. Przy pomocy technologii SMART HOME: automatyczne ustawienia, zdalna obsługa np. aplikacją w smartfonie czy wręcz głosem, możemy optymalizować pracę urządzenia, a tym samym ogrzewać lub chłodzić dom czy korygować wydajność wentylacji, tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. NIBE S2125 dostępna jest w dwóch modelach: S2125-8 i S2125-12.

Szwedzki koncern NIBE AB to wiodący europejski producent urządzeń grzewczych, który zajmuje się ogrzewaniem od 1952 r., a pompami ciepła od ponad 40 lat.

Najwyższą jakość i efektywność energetyczną pomp ciepła NIBE potwierdzają: certyfikat jakości EHPA-Q Europejskiego Stowarzyszenia Pomp Ciepła oraz znak jakości HP Keymark.

Firma powiązana:
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Zdaniem naszych Czytelników

19 Dec 2023, 19:20

Komentarz dodany przez Pompiarz: Pompy Nibe to jest KATASTROFA. Głośność na poziomie 65-70dB w odległości 5m powoduje bezsenność sąsiadów i szereg innych uciążliwości. Tymczasem w dokumentacji 41dB, a serwis nie widzi problemu...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!