Niezawodne systemy PV oraz HVAC od AS Energy

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Niezawodne systemy PV oraz HVAC od AS Energy

Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i klimatyzatory są coraz częściej stosowane w przestrzeniach biurowych czy mieszkalnych, gdzie bez wątpienia podnoszą komfort użytkowania. Ich rosnąca popularność sprawia, że rynek obfituje w szereg produktów, spośród których niełatwo wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb. Co wyróżnia markę AS Energy i dlaczego warto skorzystać w oferowanych przez nią usług?

aktualizacja: 2021-11-19 09:09:37

Tworząc markę AS Energy, obraliśmy sobie za cel dostarczanie wysokojakościowych rozwiązań, które będą pozytywnie wpływać na stan środowiska naturalnego. Nawiązaliśmy współpracę ze światowymi producentami rozwiązań PV oraz HVAC, z którymi łączą nas wspólne wartości. Dokładamy starań, by produkty dostępne w naszym asortymencie wyróżniały się niezawodnością, wydajnością oraz ekologicznym charakterem mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy firmy RuckZuck, właściciela marki AS Energy.

KOMPLETNY ZESTAW FOTOWOLTAICZNY

Oferta AS Energy obejmuje wszystkie potrzebne elementy do montażu systemu PV na dachu lub gruncie, pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu charakteryzują się solidnością wykonania i wysoką efektywnością działania. W asortymencie znajdziemy produkty wytworzone przez firmy: Jinko Solar oraz Sharp (panele fotowoltaiczne), K2 (konstrukcje dachowe), Tree System (konstrukcje naziemne), a także Ginlong Technologies (inwertery Solis). Są to wiodące marki w branży, proponujące jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku. Możliwość skompletowania pełnego zestawu PV sprawia, że instalacja w całości gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Instalacja PV

NOWOCZESNE POMPY CIEPŁA I KLIMATYZATORY

W skuteczniejszym działaniu systemu fotowoltaicznego pomaga pompa ciepła - instalacja PV może ją zasilić poprzez wykorzystanie nadwyżki energii elektrycznej, która wcześniej trafiła do sieci. Dzięki temu budynek ma potencjał, by stać się energetycznie samowystarczalny. AS Energy oferuje pompy ciepła typu powietrze-woda od KAISAI - znanego producenta nowoczesnych rozwiązań. Dostępne są w wersji Monoblok oraz Split.

Asortyment uzupełniają klimatyzatory KAISAI, których w ofercie AS Energy jest bardzo szeroki wybór: od ściennych, przez komercyjne (podłogowe, kasetonowe, przypodłogowo-podstropowe, kanałowe, oraz agregaty skraplające), aż po przenośne i typu Multi Split. Nie tylko zapewniają komfort termiczny o każdej porze roku (chłodząc lub ogrzewając pomieszczenie), ale i oczyszczają i jonizują powietrze. Znajdują swoje zastosowanie zarówno w obiektach komercyjnych, jak i przestrzeniach mieszkalnych.

Oferta AS Energy skierowana jest do sektora B2B: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych. Klienci mogą skorzystać z kompleksowej obsługi i fachowego doradztwa na każdym etapie składania zamówienia.


AS ENERGY RUCKZUCK BIZ Sp. z o.o
Rymera 19 44-270 Rybnik
www.asenergy.pl
biuro@asenergy.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje