Zalety osprzętu bezprzewodowego

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Zalety osprzętu bezprzewodowego

Coraz częściej wybieramy rozbudowaną automatykę do domów i mieszkań, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo domowników. Osprzęt bezprzewodowy umożliwia nie tylko sterowanie urządzeniami będąc w domu, ale również zdalnie, gdy jesteśmy poza nim.

Przykładowo nowoczesna seria Simon 54 GO niesie ze sobą wiele korzyści i możliwości.

Sterowniki serii Simon 54 GO zostały wyposażone w funkcje, które zapewnią użytkownikom wygodę oraz bezpieczeństwo. Dzięki darmowej aplikacji wBox możemy mieć pod kontrolą wszystkie urządzenia w swoim domu.

Seria Simon 54 GO generuje oszczędności - jednorazowy wydatek na osprzęt zwraca się podczas użytkowania. Dzięki możliwości zdalnego sterowania osprzętem przez aplikację wBox nie musimy się martwić podczas urlopu zapaloną lampą w przedpokoju. Wystarczy jedno kliknięcie w telefonie i żarówka zostanie wyłączona. Automatyzując oświetlenie, ogrzewanie oraz klimatyzację, można uniknąć niepotrzebnych wydatków związanych np. z uszkodzeniem markizy przez silny wiatr - równocześnie dbając o budżet domowy i o ekologię.

Jest też opcja dla wygodnych - harmonogramy. Dzięki możliwości ustawienia ich względem wschodów lub zachodów słońca, niezależnie od pory roku, system dostosuje oświetlenie lub automatycznie zamknie roletę i zwinie markizę.

Bezpieczeństwo jest ważniejsze niż oszczędzanie? Rolety zewnętrzne mogą być zdalnie zamykane z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Jak? Simon 54 GO i dedykowana aplikacja. Zaprogramowane harmonogramy mogą pokazać potencjalnym włamywaczom, że ktoś jest cały czas w domu.

Najczęściej wybieraną funkcją systemu bezprzewodowego jest możliwość zwiększenia ilości punktów sterowania oświetleniem. Dodatkowy łącznik przy łóżku w sypialni lub na dogodnej wysokości w pokoju dziecka, poprawi funkcjonalność i ułatwi życie domownikom. W ofercie dostępny jest sterownik bateryjny, który nie wymaga żadnej ingerencji w istniejącą instalację.

Karolina Wojtas
Menadżer Produktu - Elektronika KONTAKT SIMON
fot. otwierająca: Kontakt Simon

Dodaj komentarz

time image
time image
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!