Osprzęt z serii Simon 54 dla wymagających

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Osprzęt z serii Simon 54 dla wymagających

Każdy element wystroju wnętrza ma znaczenie i tworzy niepowtarzalną atmosferę naszych wnętrz. Możliwości, jakie mamy do wybory sprawiają, iż możemy dopracować każdy szczegół w naszych mieszkaniach i domach. Jednym z takich elementów jest osprzęt elektroinstalacyjny, który jest nieodzownym elementem wyposażenia.

aktualizacja: 2021-09-20 10:23:50

Obecnie wzornictwo produktów nie jest ograniczone tylko do białych, klasycznych łączników. Ogromny wybór kolorystyczny oraz rodzaje materiałów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do wnętrz w stylu industrialny możemy dobrać betonową ramkę z antracytowym łącznikiem, a do pokoju dziecięcego limonkową szklaną ramkę, która wkomponuje się idealnie w wesoły charakter wystroju pokoju dla dzieci. Poszczególne serie osprzętu dostępnych na rynku dają nam możliwość dowolnego doboru koloru łącznika do ramki.

Linia Simon 54, którą chcemy przedstawić w tym artykule oferuje duże możliwości, jeśli chodzi o rozwiązania do naszego domu oraz duże pole do popisu dla naszej kreatywności.

Seria Simon 54 - poznaj możliwości!

Seria Simon 54 oferuje szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego oraz wiele praktycznych rozwiązań montażu. Składa się zarówno z podstawowych łączników i gniazd oraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, takich jak: ładowarki USB, radio FM, moduł bluetooth, termoregulatory, podświetlenie korytarzy, gniazda teleinformatyczne, centralne sterowanie roletami, czy produkty antybakteryjne. Ramki Simon 54 występują w kilku krotnościach, największa z nich zmieści pięć modułów z serii Simon 54. Są przeznaczone do montażu w pionie, jak i w poziomie. To wszystko zamknięte w eleganckich ramkach, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Simon 54 Nature

Simon 54 Nature to bogata kolekcja ramek wykonanych z naturalnych materiałów - drewna, szkła, metalu i betonu - pozwala na wybór koloru i faktury w zależności od potrzeb i upodobań. Na uwagę zasługują niepowtarzalne ramki wykonane z betonu, występujące w dwóch wariantach: beton jasny i ciemny oraz trzech kolorów pierścieni dekoracyjnych. Ta kombinacja pozwoliła stworzyć 6 unikalnych ramek, których surowy wygląd stał się inspiracją do nadania im wyjątkowych nazw.

Simon 54 Premium

Simon 54 Premium to linia klasycznych, elegancki ramek, która daje nam duże możliwości dobory koloru ramki do osprzętu. Paleta kolorów ramek i klawiszy została stworzona tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych. Warto wspomnieć o linii ramek metalowych, które urzekają wyglądem i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Simon 54 Premium
Simon 54 Premium to linia klasycznych, elegancki ramek (prezentowana również na zdjęciu otwierającym)

Simon 54 TOUCH

Na uwagę zasługuje również nowoczesna seria Simon 54 TOUCH, która daje możliwości tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z modułami Simon 54. Gładka forma szklanych ramek skrywa nowoczesne elektroniczne sterowniki, które zastępują standardowe klawisze. Niewątpliwą zaletą paneli dotykowych Simon 54 TOUCH jest możliwość grupowania łączników, np. pojedynczy panel o wymiarach tradycyjnego łącznika pojedynczego umożliwia sterowanie aż czterema obwodami oświetleniowymi. Dzięki temu zmniejsza się liczba włączników, które trzeba zamontować na ścianach, aby sterować oświetleniem.

Seria Simon 54 GO

W tym roku seria Simon 54 została rozszerzona o nowoczesną linie osprzętu sterowanego za pomocą smartfona. Seria Simon 54 GO to seria nowoczesnych sterowników przyciskowych kontrolowanych smartfonem za pomocą Wi-Fi. Dzięki nowoczesnemu klawiszowi sterownika elektronicznego standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń została wzbogacona o funkcjonalność kontroli za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dzięki dedykowanym Simon 54 GO aplikacjom mobilnym wBox oraz wBox lite, masz możliwość kontroli wszelkich urządzeń podłączonych do sterowników przyciskowych Simon 54 GO, z domu i z każdego miejsca na świecie. Sterowniki Simon 54 GO pasują do ramek z serii Simon 54 Natura oraz Simon 54 Premium.

Seria Simon 54 GO
Seria Simon 54 GO to seria nowoczesnych sterowników przyciskowych kontrolowanych smartfonem

Co jeszcze wyróżnia serię Simon 54?

Seria Simon 54 daje nam dużą przestrzeń do działania. Klasyczne łączniki dostępne są w całej gamie najróżniejszych kolorów, pośród których na pewno znajdziesz ten idealny dla wystroju Twoich wnętrz. Jeśli jednak zależy Ci na czymś wyjątkowym i nowoczesnym, postaw na panele dotykowe. Dobierając szkło w kolorze ściany osiągniesz efekt wtopienia się panelu w aranżację wnętrza. Stawiając na kontrastowy kolor, dodasz ciekawy akcent w pomieszczeniu. Seria Simon 54 jest serią, która potrafi sprostać najwyższym wymaganiom, zarówno pod względem zalet technicznych, wyboru odpowiednich rozwiązań jak i kwestii wizualnych.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA