Profesjonalny instalator dobierze odpowiednie urządzenia na podstawie informacji m.in. o trybie życia domowników, ich wieku, częstotliwości wyjazdów, przyzwyczajeniach, preferencjach dotyczących obsługi systemu, a nawet uwzględni fakt posiadania psa. Może zaproponować stworzenie instalacji bezprzewodowej lub hybrydowej, której montaż odbywa się niemal bezinwazyjnie.
Dzięki temu zyskasz możliwość jej rozbudowy o kolejne urządzenia - w dogodnym dla ciebie momencie. Nie musisz wszystkich kosztów ponosić na początku. W ten sposób, twój system alarmowy będzie rozwijał się razem z tobą, dopasowując się na bieżąco do zmieniających się potrzeb czy nowych okoliczności.
Jeśli np. w domu pojawi się pies, bez trudu wymienisz czujki ruchu na modele PET - w ten sposób zwierzę nie wywoła swoją obecnością niepotrzebnego alarmu. Inteligentna instalacja alarmowa zapewni ci kompleksową ochronę we wszystkich obszarach: w budynku oraz wokół niego. Zabezpieczy Cię również przed skutkami np. pożaru czy zalania.
W każdej chwili rozszerzysz także zakres funkcji systemu - np. o możliwość realizacji zadań smart home. Wszystkimi funkcjami (zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort) można wygodnie sterować przy użyciu manipulatora dotykowego lub aplikacji mobilnej.
Agnieszka Pitrus
Head of Marketing SATEL
Na schemacie otwierającym: Planując system alarmowy trzeba pamiętać nie tylko o wnętrzu budynku, ale również o zabezpieczeniu posesji. Najlepiej, aby alarm spłoszył intruza zanim ten dostanie się do domu. (fot. Satel)
- Jak oszczędzać energię elektryczną? Inteligentne technologie, które dbają o nasz budżet
- Czym jest inteligentny budynek?
- Dlaczego i w jaki sposób dbać o bezpieczeństwo we własnym domu?
- Jak osiągnąć Idealną temperaturę w mieszkaniu z poziomu smartfona