Somfy startuje z nową platformą internetową - Somfy Digital

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Somfy startuje z nową platformą internetową - Somfy Digital

Somfy od lat dostarcza do milionów domów rozwiązania, dzięki którym codzienne obowiązki i życie stają się bardziej komfortowe i łatwiejsze. Z myślą o potrzebach klientów, marka przygotowała nową stronę internetową, na której można znaleźć całe portfolio produktowe - zarówno to aktualnie dostępne w ofercie, jak i te artykuły, które zostały już wycofane. Strona jest już dostępna dla użytkowników końcowych oraz dla instalatorów.

aktualizacja: 2021-12-22 08:24:18

Somfy Digital to nowa strona internetowa przygotowana dla obecnych i przyszłych klientów marki, którzy chcą się zapoznać z ofertą produktową. Zawarte na niej urządzenia zostały podzielone na dwie grupy, czyli produkty PRO, przeznaczone dla profesjonalistów oraz DIY, czyli do samodzielnego montażu.

We wszystkich działaniach Somfy, głównym celem, który nam przyświeca jest wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Stworzyliśmy kolejne narzędzie, którego ma pomagać i wspierać przy tworzeniu idealnego smart domu. Dodatkowo jest to także ułatwienie dla instalatorów oraz producentów, którzy dzięki szczegółowym informacjom na stronie mogą w jeszcze łatwiejszy sposób i na jeszcze wyższym poziomie świadczyć usługi wobec użytkowników końcowych. Z Somfy Digital szukanie produktów jest bardziej przejrzyste - mówi Maciej Gąszczak, product manager w Somfy Polska.

Oprócz szerokiej oferty produktów, na stronie znajdują się także szczegółowe opisy techniczne, instrukcje czy zdjęcia. Istnieje również możliwość automatycznego wygenerowania pliku ze wszystkimi informacjami produktowymi, znajdującymi się na stronie danego urządzenia. Sam dostęp do strony nie wymaga logowania. Klienci, którzy zdecydują się na rejestrację i założenie konta, zyskują jednak dodatkowo dostęp do cen katalogowych, kalkulatora marżowo-narzutowego i możliwość tworzenia kolekcji ze swoimi ulubionymi produktami.

Na nową stronę można dostać się z witryny www.somfybiznes.pl lub bezpośrednio https://somfydigital.com.

Oprócz Somfy Digital profesjonaliści mogą korzystać z innych narzędzi ułatwiających codzienną pracę:

  1. Aplikacja Help me by Somfy - z instrukcjami instalacji i konfiguracji produktów,
  2. TaHoma suite - w jej skład wchodzą trzy uzupełniające się narzędzia:
  • Centrala TaHoma switch - smart produkt, który pozwala sterować nawet do 200 różnymi urządzeniami domowymi, m.in. zautomatyzowanymi roletami, żaluzjami, markizami, pergolami, bramami wjazdowymi i garażowymi, oświetleniem i ogrzewaniem,
  • TaHoma pro - dzięki aplikacji TaHoma pro na urządzenia mobilne w prosty sposób można uruchomić smart urządzenia u swoich klientów. Podłączenie, ustawienie napędów i dodawanie punktów sterujących - wszystko przy użyciu smartfona.
  • Serv-e-Go - to narzędzie on-line firmy Somfy, które służy do zdalnej konserwacji smart urządzeń. Zapewnia wgląd do wszystkich instalacji, pomagając lepiej przygotować się do wizyt u klientów.
Firma powiązana:
Somfy

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje