Somfy - Somfy jest światowym liderem branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów
Somfy Somfy jest światowym liderem branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów
www.somfy.pl

Somfy Somfy jest światowym liderem branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów

Dane kontaktowe:
22 509 53 00
Marywilska 34, 03-228 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 114067
O firmie

Inteligentny dom z Somfy to dom, który dopasowuje się do rytmu życia użytkowników. Każdy może go tworzyć zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami. Umożliwia to wysoce bezpieczna, inteligentna technologia io-homecontrol®, dzięki której możemy połączyć urządzenia w jeden kompleksowy ekosystem. Ale to nie wszystko. Możemy nimi sterować o każdej porze z dowolnego miejsca na świecie dzięki TaHoma Premium, flagowej centrali do zarządzania domem firmy Somfy.

 Rolety, żaluzje, światło, ogrzewanie, brama wjazdowa, brama garażowe, drzwi wejściowe, kamera, alarm – wszystkimi wymienionymi urządzeniami można zarządzać z jednej aplikacji, zainstalowanej na telefonie, tablecie czy laptopie.

…to proste
Technologia io-homecontrol® zapewnia bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami domowymi, dlatego różne elementy domu inteligentnego możemy łączyć w jeden ekosystem bez dodatkowych kabli. Ważne, by te urządzenia, którymi chcemy sterować zdalnie, wyposażyć w napędy. Konieczne jest również podłączenie do Internetu. Co więcej, dodawanie kolejnych elementów do domu inteligentnego Somfy może odbywać się stopniowo - w zależności od potrzeb użytkowników. Począwszy od alarmu, kiedy chcemy zabezpieczyć swoją budowę, przez bramę garażową czy wjazdową, kamerę, kiedy chcemy wiedzieć, co się dzieje w czasie remontu pod naszą nieobecność, termostat, kiedy zdecydujemy się optymalizować koszty ogrzewania. Centrala TaHoma połączy wszystkie te urządzenia, co bardzo ułatwi ich obsługę.

…to komfortowe
Użytkownicy TaHoma firmy Somfy mogą również tworzyć wiele scenariuszy, które pasują do rytmu życia domowników. Konfiguracja urządzeń odbywa się bardzo intuicyjnie. A efekt? Różne scenariusze na różne okoliczność, np. dzień w pracy (opuszczone rolety, zamknięte bramy, wyłączone ogrzewanie).

…to bezpieczne
Technologia io-homecontrol® posiada wysoce bezpieczny klucz szyfrujący, gwarantujący optymalny poziom zabezpieczenia naszych danych na poziomie komunikacji urządzeń. A to tylko jeden z poziomów, innym – znacznie ważniejszym - jest bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców, a zatem m.in. ochrona przed niepożądanym wtargnięciem. Inteligentne urządzenia mogą symulować obecność, gdy użytkownicy domu przebywają na wakacjach. Rolety podniosą się o określonej porze, włączy się również oświetlenie w wybranych miejscach. Dla obserwatora z zewnątrz, dom będzie tętnił życiem. Komfort, bezpieczeństwo i oszczędności na co dzień – dom inteligentny z Somfy to realne produkty, sprawdzone, nowoczesne rozwiązania i wysoki poziom funkcjonalności. Na wprowadzenie systemów smart warto też spojrzeć kompleksowo – nie chodzi bowiem o to, by po prostu naszpikować dom automatyką, ale by automatyczne rozwiązania wyręczały użytkowników w codziennych czynnościach, ułatwiając im w ten sposób życie.