Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 29035
Somfy - Napędy i sterowania do bram wjazdowych

Somfy Napędy i sterowania do bram wjazdowych

Telefon 22 509 53 00
E-mail biuro@somfy.pl
Adres Marywilska 34 j, 03-228 Warszawa
Bez względu na to, jaki rodzaj bramy wybierzesz oraz nie zważając na jej wagę firma Somfy posiada odpowiednie rozwiązanie byś nie musiał codziennie zmagać się z jej ręcznym otwieraniem i zamykaniem. Wieloletnie doświadczenie ekspertów Somfy pozwoliło na stworzenie gamy napędów odpowiednich do bram zarówno przesuwnych, jak i skrzydłowych. Dodatkowo ze względu na wagę bramy większość napędów dostępna jest w różnych... Czytaj więcej
Somfy

Bez względu na to, jaki rodzaj bramy wybierzesz oraz nie zważając na jej wagę firma Somfy posiada odpowiednie rozwiązanie byś nie musiał codziennie zmagać się z jej ręcznym otwieraniem i zamykaniem. Wieloletnie doświadczenie ekspertów Somfy pozwoliło na stworzenie gamy napędów odpowiednich do bram zarówno przesuwnych, jak i skrzydłowych. Dodatkowo ze względu na wagę bramy większość napędów dostępna jest w różnych przedziałach wagowych.

Odpowiednio dobrany napęd pod względem tych parametrów umożliwi sprawniejsze, płynniejsze i dłuższe działanie całego systemu.

Napędy do bram skrzydłowych:

Napędy z serii Axovia idealne do słupków  kinkietowych. W niektórych modelach istnieje możliwość montażu na cztery różne sposoby lub podłączenie panelu słonecznego. Napędy posiadają wbudowanyakumulator awaryjny, który zapewnia dalszą pracę w przypadku braku prądu. 

Napędy z serii Ixengo charakteryzujące się mocną obudową, płynnością i krótkim czasem otwierania bramy. Dostępne w dwóch wersjach w zależności od długości skrzydła i ciężkości bramy. Napędy do bram przesuwnych:

Napędy z serii Elixo bez problemu poradzą sobie z otwieraniem bram nawet do 2000 kg. Ponadto napędy te posiadają wbudowany, samouczący się system programowania, co umożliwia szybsze uruchamianie otwierania i zamykania bramy. Dzięki funkcjom „miękki start” i „miękki stop” brama zamykana jest niezwykle delikatnie. Automatyka Somfy, to nie tylko wysoki komfort użytkowania i gwarancja najwyższej jakości, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Akcesoria:

Somfy oferuje Ci całą gamę akcesoriów, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia. Lampa ostrzegawcza sygnalizuje osobom znajdującym się na zewnątrz, ze brama zamyka się lub otwiera, fotokomórki wykrywają przedmioty lub osoby znajdujące się na drodze bramy w czasie jej zamykania lub otwierania, syrena alarmowa sygnalizuje próbę otwarcia bramy, a akumulator bezpieczeństwa zapewnia Ci komfort użytkowania nawet w przypadku braku zasilania.

Ponadto w ofercie Somfy:

  • napędy i sterowania do bram garażowych

  • napędy i sterowania do rolet

  • napędy i sterowania do markiz

  • napędy i sterowania do osłon wewnętrznych

Sprawdź gdzie możesz zamówić napęd z montażem: www.somfy.pl

 

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum