Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Somfy - Napędy i sterowania do bram wjazdowych
Somfy Napędy i sterowania do bram wjazdowych
www.somfy.pl

Somfy Napędy i sterowania do bram wjazdowych

Dane kontaktowe:
22 509 53 00
Marywilska 34 j, 03-228 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Automatyka, sterowanie, inteligencja

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 39620
O firmie

Bez względu na to, jaki rodzaj bramy wybierzesz oraz nie zważając na jej wagę firma Somfy posiada odpowiednie rozwiązanie byś nie musiał codziennie zmagać się z jej ręcznym otwieraniem i zamykaniem. Wieloletnie doświadczenie ekspertów Somfy pozwoliło na stworzenie gamy napędów odpowiednich do bram zarówno przesuwnych, jak i skrzydłowych. Dodatkowo ze względu na wagę bramy większość napędów dostępna jest w różnych przedziałach wagowych.

Odpowiednio dobrany napęd pod względem tych parametrów umożliwi sprawniejsze, płynniejsze i dłuższe działanie całego systemu.

Napędy do bram skrzydłowych:

Napędy z serii Axovia idealne do słupków  kinkietowych. W niektórych modelach istnieje możliwość montażu na cztery różne sposoby lub podłączenie panelu słonecznego. Napędy posiadają wbudowanyakumulator awaryjny, który zapewnia dalszą pracę w przypadku braku prądu. 

Napędy z serii Ixengo charakteryzujące się mocną obudową, płynnością i krótkim czasem otwierania bramy. Dostępne w dwóch wersjach w zależności od długości skrzydła i ciężkości bramy. Napędy do bram przesuwnych:

Napędy z serii Elixo bez problemu poradzą sobie z otwieraniem bram nawet do 2000 kg. Ponadto napędy te posiadają wbudowany, samouczący się system programowania, co umożliwia szybsze uruchamianie otwierania i zamykania bramy. Dzięki funkcjom „miękki start” i „miękki stop” brama zamykana jest niezwykle delikatnie. Automatyka Somfy, to nie tylko wysoki komfort użytkowania i gwarancja najwyższej jakości, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Akcesoria:

Somfy oferuje Ci całą gamę akcesoriów, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia. Lampa ostrzegawcza sygnalizuje osobom znajdującym się na zewnątrz, ze brama zamyka się lub otwiera, fotokomórki wykrywają przedmioty lub osoby znajdujące się na drodze bramy w czasie jej zamykania lub otwierania, syrena alarmowa sygnalizuje próbę otwarcia bramy, a akumulator bezpieczeństwa zapewnia Ci komfort użytkowania nawet w przypadku braku zasilania.

Ponadto w ofercie Somfy:

  • napędy i sterowania do bram garażowych

  • napędy i sterowania do rolet

  • napędy i sterowania do markiz

  • napędy i sterowania do osłon wewnętrznych

Sprawdź gdzie możesz zamówić napęd z montażem: www.somfy.pl