Zbuduj DOM za 133 tys. zł - z tym projektem ARCHON+ to możliwe!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Zbuduj DOM za 133 tys. zł - z tym projektem ARCHON+ to możliwe!

Jeżeli planujesz budowę domu i nie znasz jeszcze tego projektu, koniecznie odkryj jego atuty! "Dom w malinówkach 11" z Biura Projektów ARCHON+ nie tylko jest piękny i funkcjonalny, ale także tani w budowie. Sprawdź aktualne koszty, zobacz, jak wspaniale prezentuje się jego wnętrze i zrealizuj marzenia o własnym domu!

aktualizacja: 2021-02-09 11:12:01

"Dom w malinówkach 11" to wygodny dom z poddaszem użytkowym z kolekcji: projekty domów tanich w budowie. Pozytywny wpływ na ekonomikę jego realizacji ma prosta konstrukcja bryły oraz dachu. Takie rozwiązania konstrukcyjne pozwolą zminimalizować wydatki poprzez mniejsze zużycie materiałów budowlanych i izolacyjnych, a także umożliwią sprawne prowadzenie prac budowlanych, dzięki czemu oszczędności będą również dotyczyć kosztów robocizny.

  • powierzchnia domu: 114,68 m2
  • powierzchnia kotłowni: 4,04 m2
  • program użytkowy: 5 pokoi, kuchnia, spiżarka, 2 łazienki, pralnia
  • min. wymiary działki: 18,5 x 16,5 m
Dom w malinówkach 11 - elewacje

Staranne wykończenie elewacji zapewnia prostej bryle atrakcyjny wygląd. Jasny i szary tynk wraz z drewnianą okładziną tworzą efektowną, nowoczesną kompozycję. Wejście główne podkreślono nowoczesną ramą i osłonięto praktycznym podcieniem.

Koszty budowy "Domu w malinówkach 11"

Zgodnie z kosztorysem na IV kwartał 2020 minimalne koszty budowy "Domu w malinówkach 11" w stanie surowym zamkniętym wynoszą: 133.100 zł netto.

Na stronie projektu w zakładce kosztorys można sprawdzić zestawienie przedstawiające rzeczywiste koszty budowy, z podziałem na stawki minimalne i średnie oraz zlecony i gospodarczy sposób prowadzenia budowy. Zestawienie bazuje na aktualnych kosztorysach szczegółowych, które sporządzone zostały na podstawie cen krajowych, publikowanych co kwartał w zeszytach Sekocenbud.

Układ funkcjonalny "Domu w malinówkach 11"

Komfortowo zaprojektowane wnętrze domu mieści na parterze otwartą na narożny taras strefę dzienną z wygodnym salonem, jadalnią i kuchnią, przy której przewidziano podręczną spiżarnię. Na parterze mamy także do dyspozycji dodatkowy pokój, łazienkę z prysznicem, a przez wiatrołap dostępna jest kotłownia. Dwubiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszczą się trzy ustawne i dobrze doświetlone sypialnie, komfortowa łazienka oraz pralnia. Atutem projektu jest odpowiednia ilość powierzchni do przechowywania, w każdym pokoju przewidziano miejsce na praktyczne szafy.

Dom w malinówkach 11 - rzut

Aranżacja wnętrz "Domu w malinówkach 11"

Szukając odpowiedniego projektu na wymarzony dom, warto także spojrzeć na przygotowane przez architektów ARCHON+ wizualizacje wnętrz "Domu w malinówkach 11".

Dom w malinówkach 11 - wnętrza

Wypełniona naturalnym światłem strefa dzienna zachwyca paletą delikatnych kolorów i funkcjonalnością. W ramach otwartej przestrzeni wyraźnie zdefiniowano jego części ze względu na różne przeznaczenie użytkowe. Duża sofa z nowoczesnym stolikiem kawowym to komfortowe miejsce rodzinnego wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się wygodna jadalnia, w której mamy duży stół o lekkiej formie i miękkie, tapicerowane krzesła. Odpowiednie oświetlenie i klimat zapewniają półkoliste lampy. 

Dom w malinówkach 11 - kuchnia

Aranżacja kuchni w optymalny sposób wykorzystuje dostępną powierzchnię. Wysoka zabudowa mieści sprzęty AGD, pięknie wyeksponowane na tle jasnych frontów szafek. Naturalnego ciepła dodają fronty w kolorze drewna, a duże okno doskonale doświetla przestrzeń i podnosi komfort pracy.

Dom w malinówkach 11 - łazienka

W naturalnie doświetlonej łazience na poddaszu mamy do dyspozycji wyposażenie z wanną, nowoczesną kabiną prysznicową oraz zestawem nablatowych umywalek. Uwagę zwracają ciekawe lampy, a efektowne lustro optycznie dodaje pomieszczeniu przestronności.

Więcej szczegółów o zaprezentowanym projekcie oraz inne projekty domów jednorodzinnych można obejrzeć na stronie Pracowni ARCHON+.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje