Pracownia ARCHON+ zaprasza do udziału w konkursie "Twój dom w obiektywie"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Pracownia ARCHON+ zaprasza do udziału w konkursie "Twój dom w obiektywie"

Mieszkasz w wymarzonym domu, który powstał według projektu ARCHON+? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś udział, prześlij zdjęcia swojego domu i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród.

aktualizacja: 2022-07-27 06:53:27

W Biurze Projektów ARCHON+ trwa kolejna już edycja popularnego konkursu fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE". Do 30 wrześnie 2022 r. właściciele domów, zrealizowanych na podstawie projektów ARCHON+, mogą zgłosić udział w konkursie i przesłać zdjęcia swojej inwestycji poprzez specjalny formularz konkursowy. Na laureatów czekają wspaniałe nagrody, które sprawią, że wypoczynek na tarasie lub w ogrodzie będzie także pełną smaków i aromatów ucztą!

Sponsorem nagród jest firma KOLER.

Laureaci I i II miejsca w konkursie otrzymają grille gazowe V1 Black KOLER - każdy o wartości 2399 zł, a nagrodą za III miejsce jest Grill gazowy V1 Silver KOLER o wartości 2299 zł.

Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, zrobić zdjęcia swojego wymarzonego domu, którego projekt powstał w ARCHON+ i zgłosić swój udział w konkursie. Na zdjęciach należy zaprezentować bryłę domu, a także kilka ujęć wnętrz. W ramach inspiracji można zajrzeć na stronę Pracowni, do galerii realizacji i obejrzeć zdjęcia, które Inwestorzy nadsyłali w poprzednich edycjach.

Galeria realizacji projektów ARCHON+ to także doskonałe źródło pomysłów dla osób, które dopiero planują budowę domu i szukają odpowiedniego projektu, a także dla Inwestorów, którzy właśnie budują swój wymarzony dom. Warto zobaczyć, jak można wykończyć elewację, które materiały ze sobą połączyć, czy też zajrzeć do wnętrz i odkryć interesujące rozwiązania aranżacyjne.

A tak prezentuje się inwestycja, której właściciele zdobyli główną nagrodę w poprzedniej edycji konkursu. To "Dom w komosach" z kolekcji projektów domów z poddaszem użytkowym ARCHON+ o powierzchni ok. 133 m2 + jednostanowiskowy garaż ok. 21 m2 + kotłownia ok. 8 m2.

Zgodnie z projektem układ funkcjonalny domu obejmuje: 5 pokoi, jadalnię, kuchnię, spiżarnię, 2 łazienki, 2 garderoby, pralnię.

Projekt Dom w komosach

"Dom w komosach" to znakomicie zrealizowana inwestycja, której nowoczesny charakter podkreśla sposób wykończenia elewacji. Jasny tynk harmonijnie współgra z okładziną o strukturze drewna, akcentującą linię okien oraz wejściowy podcień. Pięknie zaaranżowany taras stanowi klimatyczną, zadaszoną strefę letniego relaksu, a spojrzenia przyciąga także starannie wypielęgnowany ogród z odpowiednio dobranymi gatunkami roślin i ciekawymi dekoracjami.

Projekt Dom w komosach - wnętrza

We wnętrzu zachwyca kolorystyczna lekkość i świeżość oraz spójny charakter otwartej przestrzeni. Mocniejszy akcent wprowadza tonacja narożnej sofy w salonie i krzeseł w jadalni. Uwagę zwracają także eleganckie, nowoczesne lampy. W zabudowie kuchennej przewidziano praktyczny półwysep, przy którym ustawiono czarne, ażurowe hokery.

Projekt Dom w komosach - wnętrza

Przytulnie i pięknie prezentuje się także strefa nocna na poddaszu, gdzie znajdują się cztery komfortowe sypialnie domowników oraz łazienka.

Wszystkie zdjęcia z tej oraz innych nagrodzonych realizacji można obejrzeć na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!