Pracownia ARCHON+ zaprasza do udziału w konkursie "Twój dom w obiektywie"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Pracownia ARCHON+ zaprasza do udziału w konkursie "Twój dom w obiektywie"

Mieszkasz w wymarzonym domu, który powstał według projektu ARCHON+? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś udział, prześlij zdjęcia swojego domu i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród. To już ostatnie dni konkursu!

aktualizacja: 2021-06-21 09:33:19

W Biurze Projektów ARCHON+ trwa kolejna już edycja popularnego konkursu fotograficznego "TWÓJ DOM W OBIEKTYWIE". Do 30 czerwca 2021 r. właściciele domów, zrealizowanych na podstawie projektów ARCHON+, mogą zgłosić udział w konkursie i przesyłać zdjęcia swojej inwestycji poprzez specjalny formularz konkursowy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które z pewnością przydadzą się w codziennych porządkach. Dzięki nim każdy dom będzie lśnił idealną czystością.

Sponsorem nagród jest firma RoboJet.

Nagrodą główną jest ekskluzywny robot sprzątający ROBOJET X-FORCE BALCK, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają roboty sprzątające ROBOJET X-ONE z edycji limitowanej.

Warto skorzystać z pięknej, słonecznej pogody i zrobić zdjęcia swojego wymarzonego domu, którego projekt powstał w ARCHON+. Na zdjęciach należy zaprezentować bryłę domu, a także kilka ujęć wnętrz. W ramach inspiracji można zajrzeć na stronę Pracowni, do galerii realizacji i obejrzeć zdjęcia, które Inwestorzy nadsyłali w poprzednich edycjach.

Galeria realizacji projektów ARCHON+ to także doskonałe źródło pomysłów dla osób, które dopiero planują budowę domu i szukają odpowiedniego projektu, a także dla Inwestorów, którzy właśnie budują swój wymarzony dom. Warto zobaczyć, jak można wykończyć elewację, które materiały wykończeniowe zastosować, czy też zajrzeć do wnętrz i odkryć interesujące rozwiązania aranżacyjne.

A tak prezentuje się inwestycja, której właściciele zdobyli główną nagrodę w poprzedniej edycji konkursu. To "Dom w pigwowcach 3" z kolekcji projekty domów z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 190 m2 + dwustanowiskowy garaż ok. 42 m2. Zgodnie z projektem układ funkcjonalny domu obejmuje: 6 pokoi, jadalnię, kuchnię, spiżarnię, 3 łazienki, toaletę, garderoby, antresolę.

Dom w pigwowcach 3 - realizacja

Znakomita i pełna inspirujących pomysłów realizacja projektu "Dom w pigwowcach 3", sprawia, że nie sposób przejść obojętnie obok nowocześnie wykończonej bryły. Efektownym detalem są przeszklenia o imponujących rozmiarach. Drewnianą okładziną podkreślono elewację parteru, która świetnie współgra z jasnym tynkiem oraz grafitową stolarką i dachówką. Całość stanowi perfekcyjną, nowoczesną kompozycję.

Dom w pigwowcach 3 - realizacja, wnętrza

Harmonią barw, doborem materiałów wykończeniowych i gustownych dodatków zachwyca również aranżacja wnętrza. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się kuchnia, z zabudową w kolorze drewna i antracytu. Wyspa pełni funkcję strefy gotowania z nowoczesnym okapem, o lekkiej formie. Przestrzeń nad szafkami z obszernym blatem oraz fragmenty ścian w kuchni wykończono lustrzaną mozaiką, co jest oryginalnym i pełnym elegancji rozwiązaniem. W sąsiedztwie kuchni znajduje się jadalnia, której odrębność funkcjonalną podkreślono oświetleniem w postaci lampy z wiszącymi kloszami. Rodzinnym spotkaniom przy stole towarzyszy panoramiczny widok na ogród, który otwiera z jadalni efektownie przeszklony ryzalit.

Dom w pigwowcach 3 - realizacja, wnętrza

Strefa wypoczynkowa domu to przestronny salon z otwarciem stropu do połaci dachowej. Ścianę medialną podkreślono okładziną o nowoczesnej strukturze, a znajdujący się w pobliżu kominek z widocznym z trzech stron paleniskiem jest prawdziwą ozdobą całego wnętrza. Przesuwne, szklane drzwi pozwalają wymknąć przestrzeń wiatrołapu, a jednocześnie nie wprowadzają zdecydowanego podziału.

Wszystkie zdjęcia z realizacji tej inwestycji oraz całą galerię można obejrzeć na www.archon.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje