DOMY KTÓRE KOCHACIE - najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ już w sprzedaży!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
DOMY KTÓRE KOCHACIE - najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ już w sprzedaży!

Biuro Projektów ARCHON+ poleca najnowsze wydanie katalogu "DOMY KTÓRE KOCHACIE". Zaprezentowano w nim 190 projektów domów, wśród których znalazło się aż 47 wspaniałych NOWOŚCI. Projekty zachwycą przyszłych Inwestorów designem i funkcjonalnością wnętrz.

aktualizacja: 2021-03-31 10:54:52

Najnowsze wydanie katalogu można zamówić na stronie ARCHON+ pod linkiem www.archon.pl/kup-katalog, a także kupić w punktach sprzedaży prasy w całym kraju.

Pierwszym krokiem do realizacji marzeń o własnym domu jest wybór odpowiedniego projektu, który będzie zgodny z wymaganiami działki oraz potrzebami mieszkańców. W najnowszym katalogu ARCHON+ prezentuje wybrane z obszernej kolekcji interesujące projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych, które spełniają różnorodne oczekiwania. Wiele z nich to cieszące się popularnością projekty domów tanich w budowie, które wraz z atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym umożliwiają także ekonomiczną realizację, dzięki prostej konstrukcji bryły i dachu.

Wszystkie Projekty Domów ARCHON+ są zgodne z WT 2021, a konstrukcja budynków dostosowana jest do europejskich norm projektowania konstrukcji Eurokod.

Katalog został wydany w dwóch wersjach okładek, na których zaprezentowano "Dom w szyszkowcach 3" z efektowną pergolą nad tarasem i dużym przeszkleniem w części dziennej oraz zaprojektowany w stylu nowoczesnej stodoły "Dom w kellerisach (G2)", który zachwyca również oryginalnymi rozwiązaniami przestrzennymi.

Poszukując pomysłów na własny dom, warto obejrzeć zamieszczone w katalogu zdjęcia z realizacji projektów ARCHON+, a także zajrzeć na stronę Pracowni do zakładki Realizacje - zdjęcia, w której regularnie pojawiają się nowe inspiracje.

www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje