Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Świętujemy 30 lat ARCHON+! Projekty domów, które kochacie z EXTRA RABATEM 500 zł

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Świętujemy 30 lat ARCHON+! Projekty domów, które kochacie z EXTRA RABATEM 500 zł

W najbliższych dniach Biuro Projektów ARCHON+ świętuje swoje 30. urodziny! Z tej wyjątkowej okazji, do środy 25 listopada 2020, do godz. 8 na wszystkich Inwestorów czeka specjalna promocja - EXTRA RABAT 500 zł na każdy projekt domu.

aktualizacja: 2020-11-19 11:57:44

W ciągu 30 lat działalności ARCHON+ powstała wspaniała, ciesząca się uznaniem Inwestorów kolekcja, która liczy ponad 2100 gotowych projektów domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Regularnie pojawiają się w niej także efektowne i odpowiadające aktualnym trendom NOWOŚCI projektowe. W tak bogatej i różnorodnej ofercie każdy nawet najbardziej wymagający Klient, z pewnością znajdzie dla siebie idealny projekt na wymarzony dom.

Warto zajrzeć na stronę Pracowni www.archon.pl, na której dostępne są interesujące projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym, projekty domów małych, prostych i tanich w budowie oraz wiele, wiele innych. Ich atutem jest kompleksowo opracowana dokumentacja, która zapewnia każdemu Inwestorowi łatwą adaptację projektu, a następnie spokojną i bezproblemową budowę domu. Na stronie Pracowni można również obejrzeć zdjęcia oraz filmy z wyjątkowych realizacji oraz tysiące inspirujących aranżacji wnętrz.

Biuro Projektów ARCHON+ gwarantuje również profesjonalne, bezpłatne doradztwo i zaprasza do kontaktu z Doradcami Projektowymi. Pomogą oni w wyborze projektu, który będzie optymalnie dostosowany do wymogów działki, oczekiwań wszystkich mieszkańców, a także przewidzianego na budowę budżetu. Można także skorzystać z formularza doboru projektu, na podstawie którego Doradcy ARCHON+ wyselekcjonują z całej oferty najlepsze projekty domów, spełniające indywidualne potrzeby Inwestora.

Świętuj urodziny ARCHON+ i kup Projekt Domu z EXTRA RABATEM 500 zł!

www.archon.pl
12 37 21 900

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje