Kup Projekt Domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 450 zł oraz aktualnym kosztorysem budowlanym!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Kup Projekt Domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 450 zł  oraz aktualnym kosztorysem budowlanym!

Do 12 sierpnia 2022 r., do godz. 8:00 można kupić dowolny projekt domu z oferty ARCHON+ w "STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 450 zł". Dodatkowo Pracownia oferuje aktualny kosztorys budowlany 150 zł TANIEJ, a także projekt wentylacji mechanicznej oraz projekt pompy ciepła - każdy z RABATEM 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji i spełnij marzenia o własnym domu!

aktualizacja: 2022-08-10 06:36:27

Kolekcja ARCHON+ to ponad 2300 gotowych projektów domów o różnorodnej stylistyce, powierzchni, układach funkcjonalnych. Wśród nich każdy znajdzie projekt, odpowiadający jego oczekiwaniom i upodobaniom estetycznym. Wysoka jakość dokumentacji ARCHON+, która obejmuje szczegółowo opracowaną część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną, zapewnia sprawną adaptację projektu oraz ułatwia prowadzenie prac budowlanych. Pośród kategorii oferowanych przez Pracownię dostępne są m.in.: projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów nowoczesnych, projekty domów tanich w budowie, projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy i wiele innych.

Warto przypomnieć, że w świetle nowych przepisów, od 3 stycznia 2022 r., domy o powierzchni zabudowy do 70 m2 można realizować na podstawie zgłoszenia i zawiadomienia organów nadzoru budowlanego o terminie rozpoczęcia robót budowlanych. Skorzystanie z uproszczonych procedur jest możliwe przy założeniu, że są to wolno stojące budynki jednorodzinne, nie więcej niż dwukondygnacyjne, wznoszone w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych Inwestora oraz obszar ich oddziaływania w całości mieści się na działce, na której zostały zaprojektowane. Do budowy takich domów nie wymaga się ustanawiania kierownika budowy ani prowadzenia dziennika budowy, Inwestor załącza oświadczenie, że przyjmuje odpowiedzialność za kierowanie budową.

Doradcy ARCHON+ oferują fachową pomoc w doborze projektu, jego zgodności z uwarunkowaniami lokalizacyjnymi działki, założonym budżetem Inwestora, oczekiwaniami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Więcej szczegółów na www.archon.pl.

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!