Szuflady zamiast tradycyjnych szafek

Szuflady to jedno z wygodniejszych i praktyczniejszych rozwiązań do kuchennych szafek podblatowych. Dzięki ich pełnemu wysuwowi z łatwością dotrzemy do wszystkich ułożonych w nich przedmiotów - nawet tych na dole i w głębi. Duże maksymalne obciążenie pozwala na przechowywanie nawet ciężkich rzeczy, a dobre jakościowo prowadnice - płynny i cichy ruch. REJS proponuje dwie linie szuflad: Comfort Box i Slim Box.

Comfort Box to kompletny system szuflad, oferujący rozwiązania zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach i specyfikach kuchni. Dwa kolory (biały i srebrny), cztery wysokości (86, 140, 164 i 204 mm) i dowolna szerokość pozwalają dopasować model do konkretnego miejsca i planowanego przeznaczenia szuflady. Duża ładowność do 35 kg, umożliwia przechowywanie nawet ciężkich produktów. Szuflady dostępne są w opcji frontowej, gdzie każda z nich ma oddzielny front widoczny na zewnątrz lub też wewnętrznej, w której za jednym frontem schowanych jest kilka niezależnych szuflad. Ciekawą opcją jest też specjalnie wyprofilowany model pod zlew.

Z kolei charakteryzujące się wąskimi, prostymi ściankami (o grubości zaledwie 13,4 mm) szuflady Slim Box pozwalają na jeszcze lepsze wykorzystanie wnętrza szafki. I to bez zmniejszenia ich ładowności - ich maksymalne obciążenie to 40 kg.

Slim Box są dostępne są w dwóch kolorach (białym i grafitowym), a także w dwóch wersjach (frontowej i wewnętrznej). Do wyboru są trzy wysokości (89, 121 i 185 mm), a także kilka głębokości. Szerokość szuflad jest dowolna, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb i konkretnej zabudowy. Bogata oferta systemów do organizacji wewnętrznej - wkładów, relingów i przegród ułatwia utrzymanie porządku wśród zapasów.  

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje