Szafki rogowe w kuchni - jak je w pełni wykorzystać?

Choć szafki rogowe należą do najbardziej pojemnych w kuchni, zazwyczaj nie są w pełni zagospodarowane. Aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał warto sięgnąć po akcesoria meblowe - na przykład wysuwane kornery REJS. Systemy te pozwalają na bezproblemowy dostęp do wszystkich produktów i optymalne wykorzystanie przestrzeni przechowywania.

System Corner Front pozwala na pełne wysunięcie jednego dwupoziomowego kosza, do którego przytwierdzony jest front szafki. Drugi kosz podczas otwierania szafki przesuwa się z jej głębi w kierunku frontu, tak by dostęp do zapasów był jak najłatwiejszy. Z kolei Corner Comfort składa się z dwóch dwupoziomowych koszy, które można szybko i bez wysiłku w pełni wysunąć z korpusu. Wysokość położenia półek jest regulowana, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb. Przegrody do organizacji wewnętrznej pomogą w zachowaniu porządku.

Corner Front i Corner Comfort dostępne są w kilku odsłonach. Ich stelaż może być utrzymany w kolorze srebrnym lub grafitowym. Dno może być wykonane z drutu, białej tacki z tworzywa sztucznego lub grafitowej płyty wiórowej. Ładowność systemów to odpowiednio 35 i 25 kg. Wysokiej klasy prowadnice i wytrzymały stelaż gwarantują długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Trzeci z przeznaczonych do szafek narożnych systemów marki REJS - Corner Optima składa się z dwóch, wysuwanych niezależnie od siebie, odpowiednio wyprofilowanych półek z płyty meblowej. Zastosowanie niewysokich, drucianych relingów umożliwia przechowywanie większej liczby produktów, a jednocześnie zabezpiecza je przed upadkiem. Półki wysuwamy w dwóch sekwencjach, za pomocą płynnego, falistego ruchu. Corner Optima dostępny jest w kolorze białym i grafitowym.

www.rejs.eu

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje