Nowe wzory lodówek z Linii ColorGlass

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-03-30 14:38:27
Nowe wzory lodówek z Linii ColorGlass
Bosch wprowadził lodówki z serii ColorGlass Edition w nowym wzornictwie. Szczególnie warte uwagi jest unikalne połączenie stali szlachetnej pod szkłem w modelu KGN36S71.

Idealnie płaska powierzchnia

Nowa linia ColorGlass firmy Bosch model KGN36S55Linia ColorGlass proponuje teraz jeszcze bardziej płaską powierzchnię drzwi, co prezentuje się wyjątkowo elegancko. W modelu „stal za szkłem” KGN36S71 fronty wykonane są w całości ze szczotkowanej stali, na którą nałożone jest lustrzane szkło. Daje to niezwykle efektowny wygląd.

Sterowanie tego modelu zostało umieszczone w górnej listwie drzwi wewnątrz urządzenia. W pozostałych chłodziarkach tej linii elektroniczny panel obsługi wraz z wyświetlaczem LCD został wbudowany za szkłem na drzwiach urządzenia. To wyjątkowe rozwiązanie nosi nazwę Touch-Premium. Za pomocą panela obsługi możemy wybrać komfortowe funkcje takie jak: tryb Eco, tryb wakacyjny lub Bottle-Timer.

Absolutnie proste, pozbawione ram drzwi stykają się z korpusem urządzenia z precyzyjną dokładnością. Także umieszczony z boku uchwyt do ich otwierania jest idealnie wkomponowany w szklany front bezramkowy. Wpisuje się on w elegancką, prostą linię urządzenia a zarazem jest komfortowy w dotyku i ergonomiczny.

 

Nowa linia będzie oferowana do sprzedaży w czterech kolorach. Obok klasycznej czerni (KGN36S51) i przyciągającej wzrok czerwieni (KGN36S55) pojawi się elegancki kolor jasnego piasku (KGN36S56). Natomiast model KGN36S71 czyli „stal za szkłem“ potrafi idealnie wpisać się zarówno w kuchnie w nowoczesnym i surowym stylu jak i te, które stanowią połączenie salonu i jadalni.

Nowa linia ColorGlass firmy Bosch model KGN36S55Nowa linia ColorGlass firmy Bosch model KGN36S51Nowa linia ColorGlass firmy BoschNowa linia ColorGlass firmy Bosch model KGN36S56Nowa linia ColorGlass firmy Bosch model KGN36S71

Nowe wnętrze: jasne, pełne blasku i funkcjonalne

Tworząc nową linię ColorGlass Bosch pomyślał nie tylko o frontach urządzeń. We wszystkich modelach nowe wnętrza są jasne i przestronne. Nowa koncepcja oświetlenia diodami LED sprawia, że całe wnętrze jest idealnie doświetlone. Gdy otwierasz drzwi, światło daje przyjemne refleksy odbijając się od chromowych elementów szuflad i półek.

Warto dodać, że diody LED są przyjazne dla oczu, wyjątkowo trwałe i energooszczędne. Dbając o świeżość produktów wprowadzono komorę na warzywa HydroFresh. Falowane dno i specjalna regulacja wilgotności powietrza gwarantuje dłuższe przechowywanie żywności.

 

Wszystkie modele ColorGlass są wyjątkowo energooszczędne – posiadają klasę efektywności energetycznej A+ oraz funkcję NoFrost.

Podstawowe dane lodówek Bosch ColorGlass:

Nazwa produktu: Chłodziarko-zamrażarki ColorGlass
Symbole i kolory: KGN36S51 czarna, KGN36S55 czerwona, KGN36S56 piaskowa, KGN36S71 stal za szkłem
Pojemność całkowita: 287 l (223 l + 66 l)
Klasa efektywności energ.: A+
Wymiary (WxSxG): 1850x600x640 (mm)
Sugerowana cena detaliczna: 5339 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

 

Firma powiązana:
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny