Nowość! Solidna dawka designu - kolekcja Pill od Cleoni

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Nowość! Solidna dawka designu - kolekcja Pill od Cleoni

Wybierając odpowiednie oświetlenie jesteśmy w stanie podkreślić walory pomieszczenia lub całkowicie zmienić jego wygląd. Współczesne oprawy, za sprawą ciekawych form i wzornictwa, często same w sobie stanowią ozdobę wnętrza. Tak też jest w przypadku nowych lamp Cleoni z kolekcji Pill, które doceni każdy miłośnik dobrego designu.

aktualizacja: 2022-01-17 13:02:19

Lampy Pill - charakterystyka

Pill to seria opraw oświetleniowych, stworzona dla marki Cleoni przez Natalię Wieteska - projektantkę, która mimo młodego wieku ma już na swoim koncie jedną z najbardziej prestiżowych nagród świata designu - Red Dot Award. Kolekcje zadebiutowała podczas październikowych targów Warsaw Home & Contract, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Seria Pill składa się z dwóch opraw oświetleniowych: wiszącej oraz ściennej. Oba modele cechują się harmonijnym kształtem i zgrabnymi proporcjami, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design lamp czyni z nich doskonałe dopełnienie wnętrz w stylu loftowym, modern, jak i tych klasycznych.

Wisząca lampa Pill, to symetryczne połączenie dwóch "tabletek" (pill - ang. tabletka). Dolna to podświetlony, szklany klosz, w którym umieszczono moduł LED. Górną zaś stanowi kontrastujący metal w kolorze głębokiej czerni. Przewód i podsufitka, z którymi się łączy, zostały wykonane w tym samym odcieniu. Lampa ma ponadczasowy wygląd i daje też dużo światła, dlatego doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną czy barem.

Oprawa ścienna ma z kolei typowo graficzny charakter - przy użyciu kilku sztuk, można tworzyć z niej ciekawe kompozycje, jednocześnie dodając do wnętrza subtelne, nastrojowe światło. Lampa może zostać zawieszona w pionie lub poziomie, z metalową rurką po prawej bądź lewej stronie, w zależności od indywidualnych preferencji kupującego. Biegnący przez nią kabel, jest ciekawym estetycznie i celowo wyeksponowanym elementem projektu. Oba modele lamp mają stylowe i bardzo modne matowe wykończenie w kolorze czarnym.

Ceny lamp z kolekcji Pill:

  • Lampa wisząca - ok. 965 zł (brutto)
  • Lampa ścienna - ok. 550 zł (brutto)

Więcej informacji o firmie Cleoni oraz jej ofercie na www.cleoni.pl

Firma powiązana:
CLEONI

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły