Trzy Diamenty Meblarstwa 2021 dla REJS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Trzy Diamenty Meblarstwa 2021 dla REJS

Linia akcesoriów do garderoby Maxima Puro, stelaż do szaf gospodarczych House Master i elektryczny stelaż biurka Futuro - oto propozycje marki REJS, które uhonorowano prestiżową nagrodą "Diament Meblarstwa 2021". Rozwiązania te doceniono za funkcjonalność, innowacyjność i atrakcyjny design. Ale nie tylko. Równie istotne było to, że perfekcyjnie wpisują się one w aktualne trendy i oczekiwania konsumentów.

aktualizacja: 2021-11-16 06:38:11

Przyznane przez Jury 16. edycji konkursu organizowanego przez redakcję magazynu BIZNES Meble.pl "Diamenty", to jedna z najbardziej prestiżowych nagród polskiego meblarstwa. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że w tym roku aż trzy z nich trafiły do firmy REJS. Jakie walory oferują nagrodzone rozwiązania?

Przeznaczona do garderoby linia akcesoriów Maxima Puro, wyróżniona została w kategorii "Strefa przechowywania - klasa premium". Linia ta stanowi odpowiedź na potrzebę porządkowania domowej przestrzeni, również tej najbardziej prywatnej. Rozwiązania, które obejmuje - pomysłowe stelaże, szuflady różnego typu, a także systemy organizacji i wkłady, pozwalają w sposób bardzo funkcjonalny, a zarazem elegancki i estetyczny zorganizować przestrzeń, w której przechowujemy ubrania, buty, dodatki i inne tekstylia.

Stworzony z myślą o organizacji artykułów i akcesoriów do utrzymania porządku, stelaż do szaf i pomieszczeń gospodarczych House Master wyróżniony został w kategorii "Strefa przechowywania - klasa standard". Zaprojektowano go tak, by schowanie w jednej szafce zmiotek, wiader, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Z kolei umożliwiający regulację wysokości biurka stelaż elektryczny Futuro to nieocenione udogodnienie w dobie pandemii, gdy tak wiele osób zmieniło biuro na home office. Wyróżniony w kategorii "Strefa pracy - podstawa pracy - klasa premium" stelaż Futuro umożliwia płynną regulację wysokości ułożenia blatu w zakresie 625-1275 mm, a przez to pozwala na szybką zmianę pozycji z siedzącej na stojącą (lub odwrotnie) i dopasowanie jej do preferencji i aktualnych potrzeb osoby pracującej. A wszystko po to, by zminimalizować skutki wielogodzinnej pracy w jednej wymuszonej pozie.

Maxima Puro

Przeznaczona do garderoby linia Maxima Puro obejmuje akcesoria meblowe ułatwiające organizację i uporządkowanie przechowywanych w niej rzeczy - ubrań, butów, dodatków i różnych tekstyliów. Starannie przemyślana i zaprojektowana kolekcja stanowi ukłon zarówno w stronę funkcjonalności, jak i estetyki. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o detale i wykończenie akcesoria stanowią prawdziwą ozdobę garderobianych pomieszczeń.

Przeznaczona do garderoby linia akcesoriów Maxima Puro
Przeznaczona do garderoby linia akcesoriów Maxima Puro

Maxima Puro do garderoby obejmuje kilka produktów. Są to:

  1. Dostępne w bieli i czerni, a także z atrakcyjnym dekorem z forniru dębowego lub transparentnego szkła, szuflady wewnętrzne w 3 szerokościach - 600, 800 i 900 mm. Wykonane są z grubej blachy, która gwarantuje im wytrzymałość. Prowadnice pełnego wysuwu zapewniają lekki, płynny ruch nawet w przypadku dużego obciążenia szuflady, a maty antypoślizgowe zabezpieczają produkty przed przesuwaniem się.
  2. Dostępne w wielu konfiguracjach i rozmiarach wkłady garderobiane do szuflad z linii Maxima Puro i Slim Box, pozwalają na uporządkowanie biżuterii, krawatów, zegarków, a nawet kosmetyków. Dostępne są w 2 wariantach: modele obite białą ekoskórą wyłożone są miękkim czarnym aksamitem, zaś te obleczone czarną ekoskórą - aksamitem miedzianym.
  3. Wykonane z blachy nadstawki na buty można ustawić w taki sposób, by zyskać dodatkową przestrzeń, a jednocześnie zabezpieczyć obuwie przed odkształceniem. Nadstawki mają gładką powierzchnię, więc wygodnie można na nich ustawić nawet szpilki. Dostępne są w bieli i czerni w 3 szerokościach - 600, 800 i 900 mm.

House Master

Dostępny w wersji prawej i lewej, w kolorze grafitowym stelaż House Master przeznaczony jest do spiżarni lub wysokich szafek o szerokości 400 mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: 3 kosze o różnych rozmiarach, listwę na 3 haczyki, wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i 3 uchwyty na trzonki.

Kosze, które służą za półki wyłożone są specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu przechowywane na nich produkty np. butelki nie przesuwają się podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy wiaderko i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20 kg, umożliwia schowanie wielu produktów.

Stworzony z myślą o organizacji artykułów i akcesoriów do utrzymania porządku, stelaż do szaf i pomieszczeń gospodarczych House Master
Stworzony z myślą o organizacji artykułów i akcesoriów do utrzymania porządku, stelaż do szaf i pomieszczeń gospodarczych House Master

Futuro

Stelaż elektryczny Futuro umożliwia płynną regulację wysokości ułożenia blatu w zakresie 625-1275 mm, a przez to dopasowanie jej do preferencji i aktualnych potrzeb osoby pracującej przy nim. Jeśli chcemy pracować na stojąco, usiąść na niższej niż fotel piłce czy udostępnić biurko dziecku - dostosowanie miejsca pracy zajmie dosłownie chwilkę.

Obniżać lub podwyższać blat można za pomocą prostego w obsłudze panelu sterowania - wystarczy przycisnąć odpowiedni przycisk i gotowe. Dokładna wysokość blatu wyświetli się na panelu. Można również wprowadzić do systemu 4 ulubione pozycje. Bezpieczeństwo regulacji zapewnia specjalny mechanizm, który wstrzyma ruch po zauważeniu przez czujnik przeszkody.

Futuro dostępny jest w trzech kolorach - białym, czarnym i srebrnym. Dzięki regulowanej szerokości (w zakresie 1075-1800 mm) można do niego zamocować blat o maksymalnych wymiarach 1000x2000 mm.

Umożliwiający regulację wysokości biurka stelaż elektryczny Futuro
Umożliwiający regulację wysokości biurka stelaż elektryczny Futuro
Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje