Grupa Tubądzin z nagrodą Kreator Budownictwa Roku

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Grupa Tubądzin z nagrodą Kreator Budownictwa Roku

Gala 10. edycji projektu Kreator Budownictwa Roku, ze względu na epidemię SARS-CoV-2 odbyła się 19 listopada w formie wideokonferencji. Grupa Tubądzin oraz jej Prezes, Mirosław Jędrzejczyk, znaleźli się w gronie firm wyróżnionych za znaczący wpływ na rozwój branży budowlanej.

aktualizacja: 2020-11-23 12:30:09

Od 10 lat Certyfikat Kreator Budownictwa Roku przyznawany jest przedsiębiorstwom, które mają istotny wpływ na rynek i wyróżniają się produktami na tle konkurencji. Organizatorem corocznego wydarzenia jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tegoroczna Gala jest szczególna (...) dlatego, że odbywa się w czasie pandemii. A to nie jest normalny czas. Budownictwo początkowo dobrze poradziło sobie z pierwszą falą pandemii, nieźle sobie radzi z mijającą, ale nie jesteśmy samotną wyspą i z całą pewnością czeka nas jeszcze dużo trudnych chwil - powiedział prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, zapraszając widzów i laureatów na wydarzenie online.

Tegoroczna Gala jest również szczególna, ze względu na laureatów, którzy są wybitni i wyróżniający się. To Państwo stanowicie wzór, wyznacznik dla wielu innych w branży budowlanej - dodał prezes Kledyński.

W poprzednich edycjach organizatorzy nagradzali osoby i firmy, w jubileuszowej edycji po raz pierwszy wyróżnili także produkty oraz inwestycje, które mają wpływ na rozwój branży budowlanej. Jak zaznaczają, w trudnym czasie epidemii budownictwo pokazało swoją siłę. Należy do niewielu dziedzin, w której prac nie zawieszono, m.in. licząc na to, że stanie się jednym z elementów podtrzymania obrotów hamującej gospodarki.

Grupa Tubądzin otrzymała wyróżnienie za wpływ jaki ma na branżę, także w czasie pandemii. Jest bowiem przykładem przedsiębiorstwa, które inwestuje w najnowsze technologie, mimo trudnej i niepewnej sytuacji na polskim i na światowych rynkach. Przedsiębiorstwa, które wierzy w ochronę miejsc pracy, wzmacnianie współpracy z partnerami i jeszcze lepszą obsługę klienta. Nieustannie także pracuje nad poprawą jakości swoich produktów. Płytek Ceramiki Tubądzin nie trzeba bowiem reklamować - od ponad 30 lat firma wyznacza trendy i wprowadza nowości wzornicze na polski rynek.

Tubądzin jest także liderem technologicznym w branży. Rozbudowane Centrum Logistyczne w Cedrowicach to inwestycja w wysokości 80 milionów złotych, która pozwala jeszcze bardziej usprawnić współpracę z dystrybutorami i partnerami handlowymi. Dzięki uruchomieniu najnowocześniejszej, zautomatyzowanej strefy kompletacji zamówień firma skraca czas dowolnej realizacji do kilkunastu godzin i jest w stanie zwiększyć ilość obsługiwanych zamówień o 50%.

Jeśli chodzi o inwestycje, firma nie osiada na laurach i planuje kolejne kroki. Wszystkie jej tegoroczne działania w zakresie modernizacji i inwestycji wyniosą w sumie 120 milionów zł. W najbliższych miesiącach dwa zakłady produkcyjne - w Ozorkowie i Tubądzinie - czeka modernizacja.

Dziękując za przyznane wyróżnienie prezes Mirosław Jędrzejczyk zaznaczył, że we wszystkich działaniach firmy pod tzw. koniec dnia "łączy nas design". Właśnie dlatego grafika autorstwa Joanny Nowak, projektantki z działu wzornictwa Grupy Tubądzin, przeniesiona na płytki, ozdobiła elewację zwiększonej części biurowej inwestycji. Dwie łączące się dłonie są metaforą zwieńczenia procesu twórczego i przypominają, że na końcu technologicznie zaawansowanych procesów jest piękne wzornictwo, które łączy wszystkich zaangażowanych w powstawanie produktów Grupy Tubądzin.

Aneta Grinberg-Iwańska, prezes Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa zamknęła uroczystość słowami: Nadanie tytułu Kreator Budownictwa Roku tegorocznym laureatom jest dobrym momentem, by złożyć podziękowania całej branży budowlanej, a w szczególności firmom, które w tym trudnym czasie budowały, wprowadzały innowacyjne technologie czy nowe produkty na rynek.

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje