Tubądzin Design Days po raz pierwszy w sieci. Wyjątkowa 5 edycja!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Tubądzin Design Days po raz pierwszy w sieci. Wyjątkowa 5 edycja!

V edycja cyklu wydarzeń, na które czeka branża architektoniczna przenosi się do sieci, wykorzystując w pełni możliwości jakie daje nowoczesna technologia i zapraszając do współpracy wybitnych ekspertów. W dniach 9, 16 i 23 czerwca 2020 r. będą oni gośćmi trzech paneli transmitowanych live.

aktualizacja: 2020-06-09 04:37:18

Tubądzin Design Days, w swojej tradycyjnej odsłonie to cykl wydarzeń w różnych miastach Polski, towarzyszący międzynarodowemu konkursowi Tubądzin Design Awards. Celem każdej edycji jest dialog między specjalistami zajmującymi się kreowaniem przestrzeni, wspólne pochylenie się nad wyzwaniami w branży oraz networking, w towarzystwie gości specjalnych - autorytetów z dziedziny designu i architektury, zaproszonych przez Tubądzin.

Innowacją tegorocznej edycji, poza przeniesieniem jej do sieci, jest także poszerzenie spektrum tematycznego spotkań o zagadnienia ekonomiczne. To, co w tej chwili żywo interesuje zarówno biura projektowe, jak i inwestorów, deweloperów, salony sprzedaży czy producentów, to kształtowanie się decyzji konsumenckich po pandemii oraz reakcje pozostałych graczy na rynku na nową sytuację.

Gdy organizatorzy planowali V edycję Tubądzin Design Days, niemożliwym było przewidzieć, że ta impreza, ceniona przez architektów i profesjonalistów zajmujących się na co dzień designem i architekturą wnętrz, zaprezentuje się w nowej formule, ze względu na pandemię wirusa SARS-CoV-2. Przez cztery edycje wydarzenia uczestnicy czerpali wiedzę i inspiracje ze spotkań z ekspertami z wielu dziedzin życia społecznego, ekonomicznego i relacji międzyludzkich, dostając zróżnicowane punkty wyjścia do myślenia o projektowaniu. Dlatego i w tym roku organizatorzy nie mogli zawieść swoich odbiorców.

Gdy okazało się, że nasz jubileusz, piąta edycja TDD stoi pod znakiem zapytania ze względu na pandemię, mieliśmy trzy wyjścia - odwołać zaplanowane wydarzenia, jak wielu organizatorów imprez, przesunąć je w czasie lub wymyślić na TDD zupełnie nową, atrakcyjną i odpowiadającą na potrzeby branży formułę. Wybraliśmy oczywiście ten trzeci wariant. W poprzednich edycjach zgromadziliśmy tylu - i nie boję się tego słowa - przyjaciół Ceramiki Tubądzin, że to właśnie nasi partnerzy, biura architektoniczne i projektanci dali nam jasny sygnał o konieczności spotkania. Wiedzieliśmy, że musimy podjąć wszystkie trudne tematy, z którymi zmierzyć się musi nasze środowisko. Mogę z dumą powiedzieć, że Tubądzin zbudował taką pozycję rynkową, która pozwala nam przewodzić dyskusji na temat trendów, wyzwań i szans dla naszej branży. V edycja Tubądzin Design Days to najlepsza ku temu okazja - mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu.

V edycja Tubądzin Design Days podzielona będzie na trzy tematyczne moduły. Zaproszeni eksperci odpowiedzą na nurtujące branże pytania z perspektywy wielu obszarów działania w biznesie, ale też mechanizmów, które kierują nami w dobie gwałtownych zmian. Organizatorzy postarają się także znaleźć odpowiedź na pytania o to, jak zmieni się świat architektury i designu po doświadczeniu pandemii.

Szczegółowy program dostępny na: www.tubadzin.pl/eTDD

Transmisja live: www.facebook.com/events/993688214734428/

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje