Działania i plany Grupy Tubądzin - design, trendy i technologia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Działania i plany Grupy Tubądzin - design, trendy i technologia

Podczas gdy znoszone są kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, Grupa Tubądzin, priorytetowo stawiając bezpieczeństwo pracowników i lokalnej społeczności, nie przestaje się rozwijać i wdrażać nowe projekty.

aktualizacja: 2020-06-03 04:41:21

Podobnie jak cała branża, Grupa Tubądzin w połowie marca stanęła przed nieprzewidzianym problemem prowadzenia biznesu w czasach pandemii. W obliczu kolejnych obostrzeń w życiu społecznym wprowadzanych przez Polski rząd, zamykanych granic, utrudnionego eksportu i zaburzeń łańcucha dostaw, firmy inaczej musiały spojrzeć na produkcję, organizację pracy i dalszą działalność. Zarząd Grupy Tubądzin postanowił zachować ciągłość produkcji, koncentrując się na zapewnianiu maksymalnie bezpiecznych warunków pracy.

W drugiej połowie czerwca planowany jest powrót do 100% mocy produkcyjnych w Ceramice Tubądzin I, warto także zauważyć, że w Grupie Tubądzin nie nastąpiły żadne grupowe zwolnienia, a wszystkie zamówienia realizowane są bez opóźnień. Dla firmy priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie i miejsca pracy dla swojej załogi, przy utrzymaniu wewnętrznego reżimu sanitarnego. Tubądzin stawia również na niezakłócony kontakt z partnerami handlowymi, tak aby mogli oni terminowo wywiązać się z rozpoczętych projektów czy inwestycji. Salony firmowe Grupy Tubądzin działają także w pełnym zakresie, z zachowaniem wszystkich niezbędnych obostrzeń sanitarnych.

Jako jedyny polski producent płytek ceramicznych Grupa Tubądzin realizuje obecnie wielkie inwestycje. Pod koniec tego roku planowane jest uruchomienie nowej części centrum logistycznego w Cedrowicach, które w rozbudowanym kształcie stanie się jednym z największych w Europie ośrodków logistycznych.

Nasza inwestycja, warta 70 milionów złotych, to projekt najnowocześniejszy z możliwych, który wielokrotnie zwiększy możliwości obsługi logistycznej naszych partnerów handlowych. Skala naszego biznesu i zapotrzebowanie na płytki Tubądzin nieustannie rośnie, z nowym Centrum Logistycznym będziemy mogli zdecydowanie przyspieszyć i zwiększyć dotarcie naszych produktów do dystrybutorów. Wraz z otwarciem zmodernizowanego centrum w zakresie obsługi klienta zapewnimy poziom, którego nie oferuje jeszcze nikt w branży - mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin.

Jednym z najważniejszych wydarzeń nadchodzącego miesiąca będzie nowa formuła Tubądzin Design Days, która w całości zrealizowana zostanie w internecie. 5 edycja wydarzenia skierowanego do architektów i specjalistów związanych z architekturą i projektowaniem to internetowe spotkania z wybitnymi przedstawicielami biznesu, designu i architektury. Podzielone będą one na trzy moduły: ekonomia i biznes; architektura w dobie zmian oraz trendy / design.

Zaproszeni eksperci, wśród których znajdą się między innymi Jerzy Hausner, Zuzanna Skalska czy Jacek Santorski odpowiedzą na nurtujące branże pytania z perspektywy wielu obszarów działania w biznesie, ale też mechanizmów, które kierują nami w dobie gwałtownych zmian. Organizatorzy postarają się także znaleźć odpowiedź na pytania o to, jak zmieni się świat architektury i designu po doświadczeniu pandemii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2020 r.

Tubądzin Design Days

Czerwiec to także premiery najnowszych kolekcji Ceramiki Tubądzin. Aż sześć nowych propozycji zaprezentuje marka MONOLITH, wszystkie inspirowane naturą, która jest nieustannym źródłem inspiracji i niewyczerpaną ilością różnorodnych faktur, grą kontrastów oraz przenikających się kolorów - jak dodaje architekt marki Tubądzin, Tomasz Smus. Wielkoformatowe propozycje, które Grupa Tubądzin zaprezentuje w nadchodzących tygodniach to kolekcje Marmo D’oro, Tender Stone, Regal Stone, Patina Plate White / Blue / Green.

Mimo zaawansowanych planów technologicznych, skoncentrowanych na rozwoju krajowym i eksporcie oraz ciągłego kreowania trendów w branży, Grupa Tubądzin nie zapomina o lokalnej społeczności. Ten największy pracodawca w regionie od początku pandemii wspiera szpitale i placówki opiekujące się najsłabszymi w województwie łódzkim, lubuskim i zachodniopomorskim.

W ostatnim tygodniu maja, właściciele Grupy Tubądzin, Joanna i Andrzej Wodzyńscy, osobiście przekazali 2 tysiące maseczek chirurgicznych do Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Z kolei Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi otrzymało 3 tysiące maseczek z rąk Artura Wieczorka, głównego specjalisty ds. zaopatrzenia. Burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska, przyjęła zaś 1000 szt. maseczek chirurgicznych od Grupy Tubądzin.

Dzięki zaangażowaniu firmy już 27 500 maseczek chirurgicznych i 1300 przyłbic jest używanych przez personel medyczny w regionalnych szpitalach, przez strażaków podczas akcji ratunkowych oraz opiekunów w Domu Pomocy Społecznej. W zależności od dalszego rozwoju pandemii firma gotowa jest na dalsze wsparcie potrzebujących.

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Pantograf - nowy sposób na korzystanie z szafy
Pantograf - nowy sposób na korzystanie z szafy
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje