Działania i plany Grupy Tubądzin - design, trendy i technologia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Działania i plany Grupy Tubądzin - design, trendy i technologia

Podczas gdy znoszone są kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, Grupa Tubądzin, priorytetowo stawiając bezpieczeństwo pracowników i lokalnej społeczności, nie przestaje się rozwijać i wdrażać nowe projekty.

aktualizacja: 2020-06-03 04:41:21

Podobnie jak cała branża, Grupa Tubądzin w połowie marca stanęła przed nieprzewidzianym problemem prowadzenia biznesu w czasach pandemii. W obliczu kolejnych obostrzeń w życiu społecznym wprowadzanych przez Polski rząd, zamykanych granic, utrudnionego eksportu i zaburzeń łańcucha dostaw, firmy inaczej musiały spojrzeć na produkcję, organizację pracy i dalszą działalność. Zarząd Grupy Tubądzin postanowił zachować ciągłość produkcji, koncentrując się na zapewnianiu maksymalnie bezpiecznych warunków pracy.

W drugiej połowie czerwca planowany jest powrót do 100% mocy produkcyjnych w Ceramice Tubądzin I, warto także zauważyć, że w Grupie Tubądzin nie nastąpiły żadne grupowe zwolnienia, a wszystkie zamówienia realizowane są bez opóźnień. Dla firmy priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie i miejsca pracy dla swojej załogi, przy utrzymaniu wewnętrznego reżimu sanitarnego. Tubądzin stawia również na niezakłócony kontakt z partnerami handlowymi, tak aby mogli oni terminowo wywiązać się z rozpoczętych projektów czy inwestycji. Salony firmowe Grupy Tubądzin działają także w pełnym zakresie, z zachowaniem wszystkich niezbędnych obostrzeń sanitarnych.

Jako jedyny polski producent płytek ceramicznych Grupa Tubądzin realizuje obecnie wielkie inwestycje. Pod koniec tego roku planowane jest uruchomienie nowej części centrum logistycznego w Cedrowicach, które w rozbudowanym kształcie stanie się jednym z największych w Europie ośrodków logistycznych.

Nasza inwestycja, warta 70 milionów złotych, to projekt najnowocześniejszy z możliwych, który wielokrotnie zwiększy możliwości obsługi logistycznej naszych partnerów handlowych. Skala naszego biznesu i zapotrzebowanie na płytki Tubądzin nieustannie rośnie, z nowym Centrum Logistycznym będziemy mogli zdecydowanie przyspieszyć i zwiększyć dotarcie naszych produktów do dystrybutorów. Wraz z otwarciem zmodernizowanego centrum w zakresie obsługi klienta zapewnimy poziom, którego nie oferuje jeszcze nikt w branży - mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin.

Jednym z najważniejszych wydarzeń nadchodzącego miesiąca będzie nowa formuła Tubądzin Design Days, która w całości zrealizowana zostanie w internecie. 5 edycja wydarzenia skierowanego do architektów i specjalistów związanych z architekturą i projektowaniem to internetowe spotkania z wybitnymi przedstawicielami biznesu, designu i architektury. Podzielone będą one na trzy moduły: ekonomia i biznes; architektura w dobie zmian oraz trendy / design.

Zaproszeni eksperci, wśród których znajdą się między innymi Jerzy Hausner, Zuzanna Skalska czy Jacek Santorski odpowiedzą na nurtujące branże pytania z perspektywy wielu obszarów działania w biznesie, ale też mechanizmów, które kierują nami w dobie gwałtownych zmian. Organizatorzy postarają się także znaleźć odpowiedź na pytania o to, jak zmieni się świat architektury i designu po doświadczeniu pandemii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2020 r.

Tubądzin Design Days

Czerwiec to także premiery najnowszych kolekcji Ceramiki Tubądzin. Aż sześć nowych propozycji zaprezentuje marka MONOLITH, wszystkie inspirowane naturą, która jest nieustannym źródłem inspiracji i niewyczerpaną ilością różnorodnych faktur, grą kontrastów oraz przenikających się kolorów - jak dodaje architekt marki Tubądzin, Tomasz Smus. Wielkoformatowe propozycje, które Grupa Tubądzin zaprezentuje w nadchodzących tygodniach to kolekcje Marmo D’oro, Tender Stone, Regal Stone, Patina Plate White / Blue / Green.

Mimo zaawansowanych planów technologicznych, skoncentrowanych na rozwoju krajowym i eksporcie oraz ciągłego kreowania trendów w branży, Grupa Tubądzin nie zapomina o lokalnej społeczności. Ten największy pracodawca w regionie od początku pandemii wspiera szpitale i placówki opiekujące się najsłabszymi w województwie łódzkim, lubuskim i zachodniopomorskim.

W ostatnim tygodniu maja, właściciele Grupy Tubądzin, Joanna i Andrzej Wodzyńscy, osobiście przekazali 2 tysiące maseczek chirurgicznych do Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Z kolei Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi otrzymało 3 tysiące maseczek z rąk Artura Wieczorka, głównego specjalisty ds. zaopatrzenia. Burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska, przyjęła zaś 1000 szt. maseczek chirurgicznych od Grupy Tubądzin.

Dzięki zaangażowaniu firmy już 27 500 maseczek chirurgicznych i 1300 przyłbic jest używanych przez personel medyczny w regionalnych szpitalach, przez strażaków podczas akcji ratunkowych oraz opiekunów w Domu Pomocy Społecznej. W zależności od dalszego rozwoju pandemii firma gotowa jest na dalsze wsparcie potrzebujących.

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA