Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowa blokada szuflady tackowej do prowadnic MOVENTO i TANDEM z pełnym wysuwem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowa blokada szuflady tackowej do prowadnic MOVENTO i TANDEM z pełnym wysuwem

Szuflady tackowe wyposażone w prowadnice firmy Blum - MOVENTO i TANDEM z pełnym wysuwem - od teraz można wyposażyć w praktyczną blokadę. Chroni ona przed niechcianym, niekontrolowanym wsunięciem. Dwustronny mechanizm blokujący, można z łatwością zwolnić jedną ręką dzięki relingowi synchronizacji - wystarczy podnieść zaczep z jednej strony.

aktualizacja: 2020-05-19 12:07:42

Czasowe zwiększenie powierzchni roboczej, to sposób na komfortowe korzystania z domowej przestrzeni. Tę funkcję idealnie spełniają szuflady tackowe, które w razie potrzeby można szybko wysunąć. Zmniejszająca się powierzchnia mieszkań sprawia, że wykorzystanie tego rozwiązania staje się coraz częstsze.

Blokada do szuflad tackowych - bezpiecznie i komfortowo

Firma Blum dodała do swojej oferty łatwą w użyciu i montażu blokadę do szuflad tackowych. Jest ona przeznaczona do standardowych prowadnic - MOVENTO i TANDEM z pełnym wysuwem. Gwarantuje utrzymanie szuflady w stabilnej pozycji, bez ryzyka przypadkowego wsunięcia. Dzięki temu można korzystać ze sprzętów AGD bezpośrednio na półce. Dwustronny mechanizm blokujący, można z łatwością zwolnić jedną ręką dzięki relingowi synchronizacji.

Blokada szuflady tackowej - zastosowanie, fot. Blum

Wszechstronne zastosowanie wysuwnych szuflad tackowych

Wysuwane szuflady tackowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zwiększają powierzchnię, na której można odstawić przedmioty, ułatwiają również korzystanie z różnego rodzaju sprzętów. W kuchni wykorzystamy je jako dodatkowy blat do przygotowania posiłków, stałe miejsce dla robota kuchennego lub reszty małego AGD.

W łazience posłuży jako miejsce na pranie, gdy pralka i suszarka stoją jedna na drugiej. W salonie ukryje sprzęty audio, a w połączeniu z systemem AVENTOS HL sprawdzi się jako barek. Z kolei w przestrzeni biurowej ułatwi przeglądanie dokumentów, bez konieczności ich przenoszenia w inne miejsce. Wystarczy jeden ruch i szuflada schowa się ponownie w meblu.

Blokada szuflady tackowej - zastosowanie, fot. Blum

Szuflada tackowa - jeszcze większy komfort

Dzięki niewielkiej konstrukcji, blokada nie zabiera miejsca i jest ledwo widoczna. Meble stają się jeszcze bardziej praktyczne i komfortowe nie zaburzając przy tym designu pomieszczenia. Dla jeszcze większej wygody szuflada tackowa może zostać wyposażona w technologie ruchu Blum: BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION i TIP-ON.

Prosty montaż szuflady tackowej

Jednostka blokady montowana do dna szuflady oraz element mocujący mocowany na prowadnicy, są równocześnie szablonami. Dlatego cały proces montażu jest niezwykle prosty. Rozwiązanie można łączyć z następującymi modelami: TANDEM (560H | 566H | 561H) i MOVENTO (760H | 766H) z pełnym wysuwem.

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje