Relacja z targów Warsaw Home, czyli co w designie piszczy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Relacja z targów Warsaw Home, czyli co w designie piszczy

To już czwarta edycja targów Warsaw Home. Biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni każdy może posmakować, poczuć i zobaczyć jak wyglądać będzie najbliższa przyszłość we wzornictwie.

aktualizacja: 2019-10-04 12:15:53

Już po pierwszym dniu widać, że z roku na rok popularność, ilość wystawców i odwiedzających rośnie lawinowo.

Jak po pierwszym dniu…

Obserwując zmiany społeczne, zmiany trybu życia, śmiało możemy powiedzieć, że idziemy w kierunku egalitarności. Pewnie dlatego, że w historii nigdy nie było tak łatwego dostępu do edukacji, informacji, designu. Otwarty dostęp do informacji, łatwość podróżowania po świecie odcisnęło swe piętno w designie. Dzięki temu kultury się wymieszały i połączyły, jednym słowem - MIX&MATCH - mieszaj, miksuj i znajdź swoje własne połączenie.

MIX&MATCH w aranżacjach

Dominujący trend widoczny na wielu stoiskach, najczęściej występujące kolory, pastele (millenial pink, lawenda, coral, marigold), zaokrąglenia w meblach i lampach (ale też ścianach), powrót do stylistyki lat 70., duże rośliny - monstera, bambus, alocasia, elementy geometryczne w dekoracjach, geometryczne motywy na dywanach, połączenie naturalnych (skóra, drewno, metal) i sztucznych materiałów. Duże świetliste pomieszczenia z wyrazistymi motywami roślinnymi. Producenci podłóg dostosowali do tego swoją ofertę przygotowując szeroką ofertę podłóg w naturalnych kolorach (np. Dąb Wiliamsburg z kolekcji Amaron marki Arbiton)

Zmiany gonią zmiany

Druga rzecz to konieczność szybkiej adaptacji i dostosowania się do zmian stylu życia. Nowe materiały, nowe rozwiązania technologiczne, które skracają czas metamorfozy. Czas potrzeby na zmiany i aranżacje otoczenia został skrócony do minimum. Jeśli dzięki nowym rozwiązaniom jak podkłady z warstwą klejącą (np. Multiprotec Fastlay) które pozwalają nam na montaż podłogi LVT na już istniejących płytkach ceramicznych. To aranżacji nowej całej przestrzeni możemy dokonać w jedno popołudnie.

To tego producenci mebli z wyróżniającym wzornictwem jak ponadczasowy Vzor, wszystko to w jednym czasie w jednym miejscu.

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania Warsaw Home bo targi stały się największą tego rodzaju imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej na decora.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje