Spotkanie prasowe firmy Fargotex

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Spotkanie prasowe firmy Fargotex

8 października 2014 r. w warszawskiej restauracji Concept 13 odbyła się konferencja prasowa firmy Fargotex Group podczas której poznaliśmy plany dotyczące najnowszych kolekcji oraz najbliższych działań przedsiębiorstwa.

aktualizacja: 2014-11-18 14:56:23

Fargotex Group, firma świętująca niedawno 15-lecie swojej działalności, ma w swoim portfolio trzy marki: Fargotex Furniture Fabrics, czyli materiały obiciowe, Cosmonova Design Fabric – tkaniny dekoracyjne oraz Cosmonova Contract – produkty dedykowane do sektora HoReCa, a także kolekcję In & Out marki Sunbrella, której firma jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku.

Zgromadzeni na spotkaniu dziennikarze, mieli okazje przekonać się o wysokiej jakości tkanin Fagotex Group oraz wysłuchać wystąpienia Macieja Zienia na temat wzajemnego przenikania się świata wnętrz ze światem fashion, które coraz częściej czerpią od siebie to, co najlepsze.

Z kolei krytyk sztuki – Krystyna Łuczak-Surówka omówiła niezwykłe właściwości tkanin łatwoczyszczących Magic Home Collection, które potwierdzają innowacyjność materiałów Fargotex oraz są kolejnym kamieniem milowym w historii tkanin. Zaprezentowane zostały również najnowsze propozycje kolekcji tkanin Fargotex Group. Jedną z nich jest Exclusive Edition, która w najlepszy sposób reprezentuje kompleksowość oferty firmy. Przy użyciu tkanin wyłącznie z tej kolekcji, mamy możliwość aranżacji wielu, niepowtarzalnych wnętrz. Wszystko dzięki zaprojektowaniu kolekcji według siedmiu linii kolorystycznych, bogatych w różnorodne struktury oraz właściwości.

W skład Exclusive Edition wchodzą zarówno materiały obiciowe, jak i tkaniny dekoracyjne. Kolory, wzornictwo oraz struktury poszczególnych tkanin stanowią logiczną całość, dzięki czemu stymulują kreatywność i pobudzają wyobraźnię o wyjątkowych, ponadczasowych wnętrzach, które są nie tylko piękne wzorniczo, ale także niezwykle użyteczne i trwałe.

Podczas spotkania firma Fargotex ogłosiła również, iż od września 2014 r. stała się wyłącznym dystrybutorem kolekcji tkanin In & Out marki Sunbrella na Polskę. To, co łączy Sunbrelle z Fargotex Group to innowacyjność w tkaninach, wyrażająca się przede wszystkim w łatwości czyszczenia, a także wyznaczenie trendów w zakresie wzornictwa materiałów obiciowych i dekoracyjnych. Co więcej kolekcja In & Out łamie stereotypy i udowadnia, że granice między przestrzenią zewnętrzną, a wewnętrzną zostały całkowicie zatarte. Sunbrella In & Out umożliwia posiadanie mebla w tej samej, ulubionej tkaninie zarówno w salonie, jak i ogrodzie. Sunbrella In & Out to prawdziwa dowolność aranżacji, wsparta wyjątkową trwałością oraz funkcjonalnością tkanin.

Po spotkaniu, podczas wspólnego śniadania, dziennikarze mieli okazję porozmawiać z Prezesem Zarządu – Józefem Kosiorek o najbliższych planach przedsiębiorstwa oraz ekspertami Fargotex Group w zakresie tkanin na temat właściwościach produktów firmy, ich innowacyjności oraz użyteczności w życiu codziennym.

Źródło: materiały prasowe Fargotex
fargotex.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny