Nowy telewizor Loewe Connect ID

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-04-25 11:10:58
Nowy telewizor Loewe Connect ID
Nowy telewizor Loewe Connect ID łączy innowacyjność z indywidualnym wzornictwem. Oprócz dwunastu dostępnych opcji kolorystycznych, rodzina produktów Connect ID oferuje dwie wersje techniczne (z lub bez zintegrowanego dysku DR+) oraz trzy rozmiary ekranu (32, 40 lub 46 cali). Dodatkowo, system można skonfigurować na 30 różnych sposobów – to daje łącznie 2160 indywidualnych możliwości stworzenia systemu zgodnego z wymaganiami użytkownika.

Nowy telewizor Loewe Connect IDWybór spośród Czarnego, Białego, Srebrnego, Beżowego, Zielonego lub Pomarańczowego koloru obudowy oraz Białego lub Czarnego obramowania o wysokim połysku pozwala dopasować telewizor zarówno do klasycznego, eleganckiego wnętrza jak i oryginalnego, nowoczesnego mieszkania.

Nie tylko wzornictwo, ale również bogate wnętrze czynią telewizory Connect ID niezawodnymi. Wszystkie trzy rozmiary ekranu zapewniają doskonałe wrażenia przy oglądaniu materiałów 3D. Dodajmy do tego krystaliczną jakość dźwięku i nieograniczoną ilość obsługiwanych multimediów dzięki innowacyjnym aplikacjom Loewe. Przekonujący, w każdym detalu.

 

Connect ID jest dostępny w trzech rozmiarach ekranu: 32, 40 i 46-calowym. Loewe wykorzystało panele LCD z 200-Hercową technologią, aby zapewnić optymalną jakość obrazu w każdym telewizorze niezależnie od wielkości ekranu. Z aktywnymi okularami Loewe 3D możliwe jest oglądanie trójwymiarowych materiałów w ich najlepszej odsłonie. Każdy telewizor wyposażono w tuner HDTV- DVB-T/C oraz DVB-S2 (oraz opcjonalnie DVB-T2).

Optymalne możliwości połączeń zapewniają dwa gniazda Cl+, trzy porty HDMI – w tym jeden z kanałem zwrotnym (ARC) oraz dwa gniazda USB. Connect ID może być wyposażony również w zintegrowany dysk DR+ zapewniając 500 GB przestrzeni do nagrywania ulubionych programów i filmów, jeśli umożliwia to dostawca usług telewizyjnych.

Pełna łączność.

Obsługa sieci LAN oraz WLAN jest w standardowym wyposażeniu Connect ID. Telewizor obsługuje także klasyczne dla Loewe funkcje, takie jak Loewe MediaHome, Loewe MediaText oraz dostęp do zawartości Internetu poprzez Loewe MediaNet. Connect ID wyposażono także w technologię Loewe DR+ Streaming, która otrzymała nagrodę EISA 2011-2012. Możliwe jest zatem łatwe odtwarzanie strumieniowe na drugim telewizorze Loewe znajdującym się w obrębie domowej sieci.

Obsługa telewizora odbywa się nie tylko za pośrednictwem zaawansowanego pilota sterowania Loewe Assist lecz możliwe jest także korzystanie z aplikacji sterującej na iPada. Dodatkowo, na jego ekranie uzyskamy dostęp do elektronicznego przewodnika po programach (EPG). Nagrywanie i przeglądanie programów telewizyjnych nie może być już prostsze.

Dźwięk najwyższej klasy.

Jedną z największych zalet systemów Loewe jest wspaniały dźwięk. Loewe Connect ID nie stanowi wyjątku. Dwa szerokopasmowe głośniki gwarantują optymalną reprodukcję dźwięku i perfekcyjnie wyważone brzmienie. Dźwięk zachwyca jeszcze bardziej w modelach 40 i 46-calowych. Wyposażono je dodatkowo w dwa subwoofery nadające kinowe brzmienie. Wydajny wzmacniacz klasy D i w pełni cyfrowy procesor dźwięku zapewniają wysoką wierność odwzorowania dźwięku.

Muzyczna moc do 80 W jest dodatkowo kontrolowana przez system automatycznego dopasowania głośności (AVC), który czuwa nad stałym poziomem mocy podczas zmiany źródeł dźwięku czy programów telewizyjnych. Dzięki zintegrowanemu dekoderowi AC3 , Loewe Connect ID oferuje także obsługę formatów dźwięku przestrzennego Dolby Digital / DTS 5.1, umożliwiając tym samym współpracę z systemem nagłośnienia Loewe Sound System.

Nowy telewizor Loewe Connect ID

Zawsze na swoim miejscu

Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji instalacji, Connect ID może być z łatwością dopasowany do przestrzeni mieszkalnej, zarówno tradycyjnej przy użyciu podstawy Table Stand Comfort, nowoczesnej – z podstawą Table Stand Dynamic, lub przestrzennej – z podstawą Table Stand Tableau.

 

Możliwy jest także montaż na podłogowej podstawie Floor Stand Connect ID lub Floor Stand Universal. Connect ID może być także umieszczony na jednym z wielu mebli Loewe lub powieszony na ścianie przy użyciu mocowania naściennego.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny