REJS dziękuje za Warsaw Home 2022

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
REJS dziękuje za Warsaw Home 2022

Działo się! Szósta edycja Warsaw Home już za nami, ale o targach szybko nie zapomnimy. W ubiegłym tygodniu w Nadarzynie mogliśmy obejrzeć mnóstwo pięknych i funkcjonalnych rozwiązań do domu. Propozycje REJS w najnowsze trendy wpisały się perfekcyjnie. Co marka pokazała podczas właśnie zakończonych targów?

aktualizacja: 2022-10-28 04:19:27

Tegoroczna edycja Warsaw Home, z perspektywy firmy REJS należy do absolutnie udanych. - Odwiedziły nas setki gości, odbyliśmy dziesiątki owocnych rozmów, poznaliśmy nowych partnerów i spotkaliśmy się z tymi już sprawdzonymi. A przede wszystkim zaprezentowaliśmy nasze najnowsze propozycje produktowe. I to zarówno jeśli chodzi o akcesoria meblowe, jak i komponenty do produkcji mebli brandu Dekores - mówi Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu Grupy REJS.

Samo stoisko firmy zaprojektowane zostało od początku do końca przez Studio Kreacji REJS. Utrzymane w stonowanych, ale głębokich, modnych barwach inspirowane było najlepszymi praktykami światowego designu prezentowanego m.in. na iSaloni w Mediolanie. Bo, co warto nadmienić, firma REJS w tym roku uczestniczyła w wielu zagranicznych wydarzeniach targowych. Produkty marki można było zobaczyć między innymi podczas październikowych targów SICAM, gdzie wzbudziły duże zainteresowanie zwiedzających. We włoskim Pordenone zaprezentowane zostały akcesoria meblowe do kuchni, łazienki i garderoby, a także pełna gama uchwytów i systemów oświetleniowych.

REJS na Warsaw Home

Jeszcze lepsze rozwiązania

A co można było zobaczyć podczas Warsaw Home? Między innymi nowe systemy Cargo Maxi, które z powodzeniem wykorzystać można i w spiżarni, i łazience czy garderobie. Swój debiut miała też nowa linia stelaży do zabudowy przestrzeni garderoby. Uwagę zwracały nowe akcesoria do łazienek, systemy szuflad i ich organizacji, a także nieco zmodyfikowane, jeszcze bardziej ergonomiczne cornery do szafek narożnych. Nie zabrakło zestawów do segregacji odpadów, uchwytów i systemów oświetleniowych. Duże zainteresowanie budziły ociekarki w nowych powłokach - nie tylko w chromie, ale też matowej czerni i eleganckim… złocie. To kolejny ukłon marki w stronę estetyki i dowód na to, że funkcjonalne produkty codziennego użytku mogą być piękne.

- Targi to idealna okazja do prezentacji nowości, gdyż daje możliwość poznania opinii projektantów i konsumentów na temat premierowych systemów. Starannie przeanalizujemy wszelkie sugestie decydując, które z prezentowanych wzorów zostaną wdrożone do oferty w 2023 roku - dodaje Joanna Posadzy.

Wzrok i uwagę targowych gości przyciągały także rozwiązania i komponenty brandu Dekores. Jego włączenie do oferty REJS pozwala Grupie zaproponować projektantom i wykonawcom kompleksową paletę materiałów do produkcji mebli najlepszej jakości i zgodnych z modnymi trendami designu.

Przypomnijmy, że Dekores obejmuje kilka marek. Podczas Warsaw Home zobaczyć można było fronty meblowe, również z poszukiwaną, odporną na zarysowania powłoką supramat marki AGT; fronty szklane i ramki aluminiowe ALUS i FEST; fronty drewniane, akrylowe i fornirowane Stylfront; a także blaty meblowe ABET Laminati, Formica. Ofertę uzupełniała paleta płyt meblowych FUNERMAX, a także materiały KRION: solid surface oraz nowość wielkoformatowe spieki kwarcowe - X-tone.

Stoisko REJS na Warsaw Home

Wśród najlepszych

Jeśli zaś o trendach mowa… Podczas Warsaw Home swoją premierę miał też nowy Trendbook - wyjątkowe podsumowanie aktualnych nurtów designu.

Dział Kreacji REJS na jego łamach w przystępny sposób pokazał użytkowe strony obecnych kierunków wzornictwa użytkowego i to, jak można je wykorzystać w praktyce w naszych domach. A przez to sprawić by codzienność była bardziej komfortowa i... ładniejsza. Na kolejnych stronach Trendbooka 2022/2023 znaleźć można więc mnóstwo inspiracji i funkcjonalnych pomysłów do wszystkich domowych wnętrz - od kuchni i łazienki, przez salon i gabinet, po sypialnie i pokoje dziecięce.

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!