Nowa kolekcja płyt wielkoformatowych Onice Ceramiki Tubądzin

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowa kolekcja płyt wielkoformatowych Onice Ceramiki Tubądzin

Świetliste, transparentne i wielowymiarowe - poznaj zachwycającą kolekcję płyt wielkoformatowych Onice Ceramiki Tubądzin. Projektanci z TU_kolektyw sięgnęli tym razem po subtelną odmianę onyksu. Delikatna biel i odcienie różu przypominają budzące się o świcie niebo.

aktualizacja: 2022-06-01 04:28:06

Niebo skrzące się łagodnymi odcieniami różu i pierwsze promienie słońca rozpraszające mrok - kolekcja Onice tworzy przytulne, spokojne wnętrza, przywodzące na myśl nowy dzień i nowe możliwości. Każda płyta jest niepowtarzalnym dziełem sztuki. Odkrywa na nowo różnorodność i niejednoznaczność onyksu.

W Onice udało się uchwycić nie tylko wielowarstwowość minerału, ale przede wszystkim jego transparentność. Sprawia ona, że struktura płyt wspaniale rozświetla się w promieniach słońca i nabiera nadzwyczajnej głębi, raz po raz przywołując obrazy mglistego poranka.

Bianco i Rosa - najpiękniejsze odmiany onyksu w nowej kolekcji Ceramiki Tubądzin

Onyks to minerał, który potrafi udekorować każde wnętrze w pełny powabu i elegancji sposób. Wytworność onyksu w kolekcji Onice, podobnie jak w przypadku naturalnego minerału, prezentuje się najpełniej, kiedy jest on odpowiednio oświetlony.

Onyks ma wiele barw i odcieni. Jego najpiękniejsze, pastelowe odmiany mają kolory pudrowego różu, przechodzącego w amarant, oraz mlecznej bieli podobnej do odcienia perły. W doskonały sposób budują one subtelne przesunięcia w tonacjach. Jednak tym, co najbardziej oczarowuje i przyciąga wzrok jest jego transparentność i wyjątkowa świetlistość.

Kolekcja Onice - płyty wielkoformatowe Rosa
Kolekcja Onice - płyty wielkoformatowe Rosa

Onyks - kamień, który kocha światło

Osobliwa struktura minerału i jego wysoka przezierność pozwalająca na fantazyjną grę ze światłem - wszystkie te elementy udało się uchwycić w nowej kolekcji Onice. Każda płytka została wykonana specjalną techniką, polegającą na nakładaniu na siebie półprzezroczystych warstw, wraz z delikatnymi przesunięciami. Powłoka otulająca płytki została pokryta granillą, która po wypolerowaniu zapewnia efekt wysokiej szklistości. Podkreśliła jej trójwymiarowość oraz przestrzenność wzoru. Wielkoformatowe gresy są dostępne w rozmiarze 120 x 240, 120 x 120 oraz 60 x 120 cm.

Luksusowa kolekcja Onice nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru. Niesłychanie naturalna i oryginalna zarazem, pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni.

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje