Projekt wnętrza od HOMEKONCEPT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Projekt wnętrza od HOMEKONCEPT

W HOMEKONCEPT każdego dnia rozmawiamy z naszymi klientami. Słuchamy uważnie i cieszymy się z każdej uwagi, która do nas trafia. Każda z nich jest pretekstem do rozwoju i wprowadzania kolejnych zmian. Tak też i jest tym razem.

aktualizacja: 2022-05-17 07:19:32

HOMEKONCEPT poszerza swoją działalność o projektowanie wnętrz.

Wiemy, że elewacja jest wizytówką domu, a jego wnętrze musi być funkcjonalne i dopasowane do specyficznych i bardzo indywidualnych potrzeb mieszkańców. Wierzymy, że wnętrze w wymarzonym domu musi być również piękne i odzwierciedlać poczucie estetyki i gustu właścicieli.

Mamy pomysły na to jak sprawić aby wnętrza domów i mieszkań naszych klientów był spełnieniem pięknych marzeń o własnej przestrzeni i chwilach spędzonych z najbliższymi!

Oferujemy gotowy projekt wnętrza dla tych wszystkich, którzy kupili już nasz projekt domu i chcą zamieszkać we wnętrzu, które mogli zobaczyć na wizualizacji. Chętnie porozmawiamy też ze wszystkimi, którzy chcieliby wprowadzić zmiany w projekcie wnętrza z wizualizacji. Nieważne czy zmiany dotyczą koloru ścian czy wymiany płytek w łazience czy też być może chcieliby projekt pozostałych pomieszczeń w domu.

A dla wszystkich, którzy mają własny pomysł na swój dom lub mieszkanie, oferujemy indywidualny projekt wnętrza.

Projekt wnętrza od HOMEKONCEPT
Projekt wnętrza od HOMEKONCEPT

Bez względu na to, który sposób na piękną przestrzeń wybiorą nasi klienci, mogą zrobić zakupy w HOMEKONCEPT.shop, które będą dopasowane do terminów prac na budowie.

W HOMEKONCEPT uwielbiamy tworzyć nowoczesne domy i nietuzinkowe wnętrza! Zobacz jak szybko, sprawnie i bez problemów można zaprojektować i urządzić wnętrza swojego domu!

www.homekoncept.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje