Nowość! Wychodząc poza schematy - lampka Zoria od Cleoni

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowość! Wychodząc poza schematy - lampka Zoria od Cleoni

Oświetlenie stanowi niezwykle istotny element każdej przestrzeni. Jego wybór wpływa zarówno na wygląd, jak i użyteczność wnętrz mieszkalnych. Poszukującym połączenia pragmatyzmu z wyjątkowym designem przedstawiamy nową oprawę polskiej marki Cleoni.

aktualizacja: 2022-04-27 08:57:47

Zoria to projekt młodego i zdolnego konstruktora - Łukasza Wawrzyniaka, z którym Cleoni współpracuje od 7 lat. Projektant znany jest z odważnych i przełamujących schematy projektów. Nie inaczej jest w przypadku nowej oprawy jego autorstwa. Lampka Zoria zaskakuje nietypową formą - tym razem szklany klosz nie został umieszczony we wnętrzu abażura, lecz... u jego podstawy! Spójnym elementem nawiązującym do klasyki są natomiast wiszące włączniki światła, które idealnie współgrają z projektem.

Wysoka na 51 cm oprawa doskonale sprawdzi się w roli lampki nocnej, która nie powinna emitować mocnego światła, lecz miękkie, o ciepłej barwie. Z powodzeniem wykorzystamy ją także do dekoracji kącika czytelniczego. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi Zoria stanie się piękną ozdobą wnętrz w stylu modern classic.

Ozdoba dnia i nocy

Lampka Zoria wyprodukowana została z wysokiej jakości stali w modnym odcieniu głębokiego, czarnego matu. Dekoracyjny abażur z miękkiej tkaniny ozdobiono od środka złotym lakierowanym wykończeniem.

Szklany klosz, znany między innymi z kolekcji Cotton, rozświetlony jest przez zintegrowane źródło LED o wysokim współczynniku oddawania barwy światła. Żarówka E27 sprawia, że delikatna smuga światła wypełnia pomieszczenie, nadając mu nastrojowego klimatu.

Lampka biurkowa Zoria - od ok. 1340 zł brutto

Więcej informacji o firmie Cleoni oraz jej ofercie na www.cleoni.pl

Firma powiązana:
CLEONI

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje