Rusza "Open the door for Tubądzin" - inspiruj się niezwykłymi realizacjami i zobacz jak mieszkają polscy twórcy!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Rusza "Open the door for Tubądzin" - inspiruj się niezwykłymi realizacjami i zobacz jak mieszkają polscy twórcy!

"Open the door for Tubądzin" to nowy cykl, który wprowadzi widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców. Goście cyklu pokażą jak żyją, pracują, a także opowiedzą, w jaki sposób poszukują inspiracji dla swoich przestrzeni. Odcinki cyklu będzie można oglądać na kanale YouTube Grupy Tubądzin oraz na profilach marki na Facebooku i Instagramie.

aktualizacja: 2022-04-20 06:44:36

Efekt finalny pracy projektanta to bardzo często jedyny łącznik pomiędzy twórcą i jego odbiorcami. W strefie domysłów pozostają choćby inspiracje - to, w jakich wnętrzach realizowane są pomysły aranżacyjne oraz jakimi przedmiotami otaczają się ich autorzy. "Open the door for Tubądzin" uchyli rąbka tajemnicy i zaprosi widzów do prywatnych przestrzeni polskich twórców ze świata designu.

W nowej, odcinkowej formule widzowie będą mogli zapoznać się z podejściem twórców do projektowania i tworzenia miejsc idealnie dopasowanych do preferencji, osobowości czy wyznawanych wartości. W swobodnej, domowej atmosferze przedstawiciele świata sztuki, architektury i mediów podzielą się historiami dotyczącymi swoich prywatnych wnętrz. Opowiedzą także o wpływie aranżacji na samopoczucie, nastrój i proces kreacji. Dowiemy się, jak przestrzeń może pobudzać do działania czy koić zmysły. Będzie to spora dawka wiedzy i praktycznych porad dla osób poszukujących kreatywnych pomysłów oraz wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia idealnej przestrzeni.

"Open the door for Tubądzin" daje niezwykłą możliwość zajrzenia do prywatnych przestrzeni twórców, które nie były prezentowane w taki sposób. Uczestnicy cyklu podzielą się z widzami swoimi motywacjami, inspiracjami i opowiedzą, jak odpowiednio zaaranżowana przestrzeń odpowiada na ich najważniejsze potrzeby. Dowiemy się, za pomocą jakich rozwiązań stymulują swoją kreatywność, co pobudza ich do działania, a co wycisza i relaksuje. Formuła będzie nie tylko okazją do przyjrzenia się ciekawym, oryginalnym wnętrzom, ale także możliwością poznania warsztatu artysty oraz funkcjonalnych rozwiązań, które nasi widzowie będą mogli wykorzystać we własnych przestrzeniach - mówi Magdalena Pisera, Head of Marketing Department z firmy Tubądzin, która odpowiada za realizację formatu.

Do pierwszej serii cyklu "Open the door for Tubądzin" zostali zaproszeni twórcy ze świata architektury i designu. W premierowym odcinku swoje drzwi dla widzów otworzy Katarzyna Szostakowska, projektantka wnętrz, założycielka cenionego serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate&Co, która w domu prowadzi również swoją pracownię. Widzowie będą mogli zobaczyć jej prywatne wnętrza, które ujmują komfortem, szlachetnością detali, a przy tym umiejętnie balansują między stylem, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykończenia. Projektantka opowie nam, czym kierowała się, wybierając konkretne materiały i elementy wyposażenia. Dowiemy się także dlaczego jej dom wygląda właśnie tak, jak wygląda. Zapraszamy do obejrzenia tej inspirującej wizyty, a także całego cyklu "Open the door for Tubądzin" - dodaje Magdalena Pisera.

Cykl "Open the door for Tubądzin" będzie można oglądać od 19 kwietnia. Premierowy odcinek pojawi się równocześnie na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

Open the door for Tubądzin - odcinek 1 - Poliszdesign x Tubądzin
Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje