Beton architektoniczny - dlaczego warto go wybrać?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Beton architektoniczny - dlaczego warto go wybrać?

Beton architektoniczny o najlepszych parametrach, to doskonała estetyka i najłatwiejszy montaż wśród wszystkich płyt betonowych na rynku.

Beton architektoniczny Luxum, znany także pod marką CREATIVE-CONCRETE, to prefabrykowane płyty dekoracyjne w różnych rozmiarach, o najlepszych parametrach jakościowych i kwalifikacjach estetycznych.

Beton architektoniczny Luxum jest produkowany w klasie PREMIUM wyłącznie w oparciu o szwajcarski cement lub mieszankę szwajcarskiego i duńskiego cementu białego. W klasie INDUSTRIAL, zawiera domieszkę najwyższej jakości importowanego cementu szarego. Obecnie żaden polski producent cementu nie dostarcza produktu tak dobrej jakości, aby mógł być użyty do produkcji płyt z betonu architektonicznego Luxum dlatego decydujemy się na współpracę z najlepszymi europejskimi producentami.

W produkcji płyt, dla zachowania optymalnych parametrów, wszystkie kruszywa są selekcjonowane i płukane. Nie używa się wody przemysłowej, a jedynie czystej wody.

Ten wyjątkowy beton architektoniczny ma bardzo wysokie walory estetyczne i szerokie możliwości zastosowania. Receptura betonu architektonicznego od Luxum została tak opracowana, aby wyeliminować problemy eksploatacyjne i montażowe. Luxum jako jedyny polski producent betonu architektonicznego stwarza komputerowo sterowane, optymalne warunki dojrzewania betonu w ściśle kontrolowanej atmosferze.

Beton architektoniczny Luxum - przykładowe realizacje

Luxum do płyt betonowych udostępnia pełne doradztwo techniczne wraz ze specjalną infolinią konsumencką, czynną dłużej niż biuro i salon firmy. Tak aby można było skorzystać z profesjonalnej porady na każdym etapie. Zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w czasie przygotowywania się do montażu.

Z montażem płyt Luxum poradzi sobie każdy, kto ma doświadczenie w montażu zwykłych płytek ceramicznych lub kamienia dekoracyjnego. Razem z płytami także profesjonalny klej do betonu architektonicznego, którego wytrzymałość to 22 kg na 1 cm². To nie pomyłka! Klej jednoskładnikowy do betonu architektonicznego Luxum nie ma sobie równych pod względem siły montażu i elastyczności.

Dodatkowo w ofercie jest specjalistyczny grunt do wzmocnienia ścian oraz doskonały impregnat, stworzony specjalnie do betonów architektonicznych. Tworzy on niewidoczną, wodoodporną barierę, zabezpiecza przed brudem i stanowczo ułatwia czyszczenie.

Płyty betonowe Luxum można montować na klej, ale także kotwić na standardowe kotwy kamieniarskie niewidoczne (bez potrzeby używania drogich specjalistycznych systemów) lub kotwy dekoracyjne widoczne, między dylatacje.

Płyty można przykręcać także na śruby. Dla tych co wybrali montaż w stylu industrialnym na śruby firma oferuje w dwóch rodzajach ozdobne nakładki na łeb śruby, tak aby montaż był kompletny i estetyczny.

Zamawiając płyty betonowe Luxum otrzymujesz także gwarancję montażu (odpłatnego) na terenie całej UE, przez autoryzowaną ekipę montażową.

Transporty są realizowane na pełną odpowiedzialność Luxum, transportem zakładowym lub kurierem. Każdy transport jest ubezpieczony.

Beton architektoniczny Luxum - zdecydowanie dobry wybór.

Źródło i zdjęcia: Luxum

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje