Nowe logo i nowe produkty, czyli DREWNOCHRON w nowej odsłonie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe logo i nowe produkty, czyli DREWNOCHRON w nowej odsłonie

Tej wiosny niezbędne do pielęgnacji drewna produkty marki Drewnochron zyskały nowoczesną, przejrzystą szatę graficzną z nowym logo. Metamorfoza utrzymana w minimalistycznym stylu jest jednym z elementów kompleksowego rebrandingu. Jedno pozostaje jednak niezmienne: marka stawia na użyteczność i wygodę stosowanych rozwiązań.

aktualizacja: 2019-03-26 11:09:57

- Drewnochron łączy majsterkowiczów, rzemieślników, ale także sezonowych ogrodników, którzy czerpią przyjemność z własnoręcznej pracy, obcowania z naturalnymi materiałami i przede wszystkim przekazywania wiedzy. W związku z rozwojem naturalna jest dla nas decyzja o rozwoju i unowocześnieniu identyfikacji wizualnej marki, która na co dzień łączy już kilka pokoleń - naszych wiernych klientów i ich dzieci, a niekiedy także już wnuki - wyjaśnia Kamila Adamczyk-Fojt, Brand Manager Drewnochron.

- Drewnochron to nie tylko ochrona drewna na lata i ceniona jakość. Wprowadzone zmiany akcentują fakt, że korzystanie z naszych produktów wiąże się z wiedzą o jego pielęgnacji przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz wspomnieniami, które pozostają w pamięci naszych konsumentów - dodaje.

Drewnochron - nowe logo

Drewnochron w nowej odsłonie - sęk w nowym logo

Elementem zwracającym uwagę jest odświeżony logotyp. Charakterystyczny i znany znak z żółtych, małych liter zastąpił lekki, biały font poprzedzony znakiem przedstawiającym sęk. W obecnej, nowoczesnej formie logo odzwierciedla profil działalności marki, jak również kategorię produktów. Stanowi również manifest zintegrowanej zmiany.

Znak pojawi się na nowych opakowaniach, których design wyróżnia się na tle konkurencji oryginalnym, świeżym wyglądem wywołującym skojarzenia z naturą. Elementy designu zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić klientom w każdym wieku proces wyboru. Przede wszystkim wprowadzono kategorię zastosowania produktów, która podpowiada dobranie odpowiedniego produktu. Zaakcentowano także najważniejsze informacje - właściwości, długość deklarowanej ochrony, kolor.

Drewnochron: nowe opakowania, nowe logo

Drewnochron - nowe produkty

W związku z rozwojem kategorii ochrony i dekoracji drewna celem marki Drewnochron jest kompleksowe zarządzanie portfolio produktowym. W związku z tym już wkrótce jej oferta zostanie rozszerzona o lakiery do parkietów i schodów oraz podkłady podłogowe wcześniej dostępne w portfolio innej marki PPG Deco Polska - Domalux.

Firma powiązana:
Drewnochron

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny