Baumit z wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Baumit z wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017!

23 stycznia 2017 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards. Jednym z punktów programu było wręczenie nagród firmom i osobom, które swoimi działaniami w minionym roku przyczyniły się do poprawienia kondycji sektora budowlanego w Polsce. Szczególnie zadowolona może być spółka Baumit, dwukrotnie oklaskiwana podczas Gali.

aktualizacja: 2018-01-25 06:53:32

Konkurs Budowlana Firma Roku organizowany przez redakcję miesięcznika "Builder" od wielu lat nagradza producentów materiałów budowlanych, wykonawców, deweloperów oraz projektantów, którzy swoją wyróżniającą postawą przyczyniają się do rozwoju polskiego budownictwa. Kapituła nie zapomina także o menedżerach tych firm, przyznając im tytuł „Osobowość Branży” za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe, stawiając ich tym samym w gronie znakomitości, które mogą być dla pozostałych wzorem i inspiracją.

Prestiżowe odznaczenia przyznano już po raz piętnasty. Wśród uhonorowanych firm znalazła się także firma Baumit, której w tym roku przypadły dwie nagrody. Podjęte w 2017 r. inicjatywy w połączeniu z dobrymi wynikami finansowymi oraz innowacyjnością i jakością proponowanych rozwiązań, zaprocentowały wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2017. Ponadto, prezes spółki Jacek Czyżewicz został uznany przez Kapitułę za Osobowość Branży 2017.

Nagrody i wyróżnienia takie jak Budowlana Firma Roku 2017 to zawsze powód do dumy, gdyż dowodzą silnej pozycji na rynku, potwierdzając przy tym słuszność obranej strategii. To wyraz uznania dla osiągnięć firmy. Dobrych wyników nie byłoby jednak bez naszych pracowników. Razem tworzymy system naczyń powiązanych. Sukces firmy jest sukcesem zatrudnionych w niej ludzi. Dlatego to właśnie im chciałbym zadedykować oba wyróżnienia, dziękując za dotychczasowy wkład w rozwój naszej firmy – mówi Jacek Czyżewicz, Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.

Jacek Czyżewicz, Osobowość Branży 2017

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny