Nowe masy szpachlowe Knauf G-K Start i Knauf G-K Finish

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe masy szpachlowe Knauf G-K Start i Knauf G-K Finish

Knauf wprowadził na rynek dwie nowe masy szpachlowe - Knauf G-K Start do krawędzi płyt gipsowo-kartonowych oraz Knauf G-K Finish do szpachlowania całych powierzchni płyt gipsowo-kartonowych.

aktualizacja: 2017-08-17 11:51:35

Nowa masa szpachlowa Knauf G-K Start umożliwia szpachlowanie wszystkich oryginalnych krawędzi płyt gipsowo-kartonowych oraz krawędzi docinanych z zastosowaniem taśmy zbrojącej. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością do podłoża oraz niewielkim skurczem po wyschnięciu, dzięki czemu tworzy trwałe spoiny, odporne na spękania. Po rozrobieniu z wodą plastyczna i łatwa w nakładaniu.

Kolorystycznie podobna do masy szpachlowej Knauf G-K Finish, przeznaczonej do szpachlowania całych powierzchni płyt gipsowo-kartonowych oraz innych powierzchni mineralnych takich jak tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne oraz żywiczne po ich wcześniejszym zagruntowaniu odpowiednim środkiem gruntującym.

G-K Finish łatwo się nakłada i szlifuje. Masa charakteryzuje się wysoką przyczepnością i umożliwia uzyskanie bardzo gładkich powierzchni ścian i sufitów, idealnych pod malowanie oraz inne prace dekoracyjne. Obie masy dostępne są w workach 25 kg.

Firma powiązana:
Knauf Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny