Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 40912
Telefon 22 369 51 00
E-mail biuro@knauf.pl
Adres Światowa 25, 02-229 Warszawa
Perfekcyjne powierzchnie ścian i sufitów stanowią ozdobę każdego wnętrza i są najlepszym tłem dla każdej aranżacji. Knauf oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do finiszowego wykańczania ścian i sufitów wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, tynków gipsowych oraz płyt g-k, a także gamę produktów służących do spoinowania połączeń płyt g-k. ... Czytaj więcej
Knauf Sp. z o.o.

Perfekcyjne powierzchnie ścian i sufitów stanowią ozdobę każdego wnętrza i są najlepszym tłem dla każdej aranżacji. Knauf oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do finiszowego wykańczania ścian i sufitów wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, tynków gipsowych oraz płyt g-k, a także gamę produktów służących do spoinowania połączeń płyt g-k.

Wykończenie ścian i sufitów na finisz produktami Knauf

Produkty Knauf są bardzo wysoko cenione przez wykonawców i inwestorów, spełniają szeroki zakres wymagań jakościowych i wykonawczych. W asortymencie Knauf można znaleźć produkty niezbędne do wykończenia powierzchni ścian i sufitów na każdym etapie prac: od przygotowania powierzchni, poprzez jej naprawę, aż do idealnego wykończenia na gładko.

Grunty Knauf - gruntowanie przed nakładaniem szpachli i gładzi

Grunty Knauf przygotowują powierzchnię ścian i sufitów do aplikacji gładzi lub masy szpachlowej, wzmacniają podłoże i znacznie poprawiają jego przyczepność. Wybór środka gruntującego zależy od rodzaju i chłonności podłoża oraz od tego, czy jest ono nowe czy stare, wymagające renowacji. Nigdy nie można zapominać o ich zastosowaniu.

Gładź MP Finisz - Prosty i szybki sposób na idealnie równe ściany

Można oszczędzić sporo czasu, używając jednego produktu do naprawy ubytków i do szpachlowania cienkowarstwowego. Gładź MP Finisz to wyjątkowa masa, ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie. Można ją nakładać jednorazowo w warstwie o grubości nawet do 5 mm, dzięki temu świetnie sprawdza się do uzupełniania ubytków i prostowania nierównych powierzchni tynkarskich, ale także do szpachlowania cienkowarstwowego.

Bardzo często zdarza się, że na otynkowanej powierzchni występują niedoskonałości, które są na tyle duże, że uzupełnienie ich standardową gładzią nie jest możliwe. Gładź MP Finish charakteryzuje się niewielkim skurczem po wyschnięciu, dzięki czemu można ją nakładać w grubszych warstwach. Dodatkowo kolor masy zbliżony jest to koloru tynku gipsowego, dzięki czemu w przypadku zastosowania materiału tylko do zaprawek tynkarskich.

Gładź MP Finish może być stosowana na wszystkie powierzchnie mineralne: tynki gipsowe, cem.-wap., stare gładzie, podłoża betonowe i do wykańczania powierzchni płyt g-k. Gładź MP Finish jest bardzo łatwa w przygotowaniu – wystarczy zmieszać ją w odpowiednich proporcjach podanych na opakowaniu z wodą. Bardzo wygodnie się z nią pracuje – łatwo się nakłada i rozprowadza na powierzchni. Pozwala uzyskać gładkie powierzchnie, gotowe do malowania. Nakładanie ręczne i maszynowe.

Perfekcyjnie gładkie powierzchnie

Jednym z najprostszych sposobów na uzyskanie idealnie równej powierzchni jest położenie cienkowarstwowo gładzi lub masy szpachlowej, jako ostatecznej warstwy wykończeniowej na powierzchni tynków lub płyt gipsowo-kartonowych. Knauf oferuje zarówno gładzie gipsowe, np. Knauf G-K Finish, jak i polimerowe, np. Knauf Goldband Finish, Knauf Rotband Finish oraz Knauf Super Finish.

Trwałe połączenia płyt g-k

Aby estetycznie wykończyć konstrukcje w systemie suchej zabudowy, np. ściany działowe czy sufity podwieszane, niezbędne jest zaszpachlowanie spoin, które powstają na łączeniach płyt. Dzięki zastosowaniu specjalnych mas szpachlowych, np. Knauf Uniflott, Knauf G-K Start łączenia są trwałe i odporne na spękania.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum