Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017

Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017, a w nim szereg sprawdzonych rozwiązań, zachęcających do urzeczywistnienia nawet najbardziej wymagających projektów. Jak co roku jesteśmy przy tym świadkami kilku bardzo ciekawych debiutów.

aktualizacja: 2017-03-02 10:00:33

Nowy Katalog Produktów Baumit dedykowany jest partnerom handlowym, inwestorom, wykonawcom, architektom oraz wszystkim osobom, które poszukują wysokiej jakości materiałów budowlanych w obszarze systemów ociepleń, tynków, jastrychów, produktów do układania płytek lub systemów renowacyjnych.

Oferta produktowa Baumit na rok 2017 to nie tylko sprawdzone rozwiązania, lecz także szereg nowych ‘pomysłów z przyszłością’, które ułatwią prace na budowie, skrócą czas inwestycji, dbając przy tym o walory użytkowe i estetyczne projektu.

 

Wśród tegorocznych debiutów na pierwszy plan wysuwa się wysokoefektywny system ociepleń StarSystem Resolution, będący esencją doświadczenia zdobywanego przez lata obecności firmy Baumit na europejskim rynku. Dzięki wykorzystaniu płyty ResolutionTherm - z rdzeniem ze sztywnej piany fenolowej - produkt ten gwarantuje najwyższą izolacyjność cieplną na poziomie λ=0,022 W/mK, stanowiąc idealną odpowiedź na zaostrzone wymogi termiczne, zgodnie z którymi maksymalna wartość współczynnika przenikania ciepła ścian zewnętrznych od tego roku to 0,23 W/mK.

 

Renomowany producent rozwija także paletę dekoracyjnych powłok malarskich. Nową pozycją w ofercie jest farba dyspersyjna premium do malowania tynków mineralnych w systemach ociepleń lub do przemalowań remontowanych elewacji - Baumit PuraColor, dostępna w największej palecie - 850 kolorów, w tym ciemnych i intensywnych.

 

Listę tegorocznych nowości w obszarze produktów elewacyjnych zamyka Baumit Separator - profesjonalny środek zapobiegający przyklejaniu się formy silikonowej do tynku podczas wykonywania odcisków (np. struktury drewna).

 

Zmiany nie ominęły także segmentu systemów podłogowych. Do już szerokiej oferty mas samopoziomujących dołącza Nivello 10 - masa szpachlowa o wysokiej wytrzymałości (CT-C30-F7 wg PN-EN 13813), przeznaczona do stosowania w zakresie grubości 1 - 15 mm. Wartym uwagi debiutem jest również emulsja kontaktowa (sczepna) Baumit Connect, pozwalająca na bezpieczne układanie jastrychów w grubości już od 10 mm! Nowego członka zyskała też rodzina zapraw betonowych - mowa tu o produkcie Beton B30, wyróżniającym się wysoką wytrzymałością na poziomie ≥ 30 MPa oraz szybkim procesem wiązania, umożliwiającym ruch pieszy już po 6 godzinach!

 

Nowy katalog produktowy Baumit obowiązuje od marca 2017 r., i jest dostępny online na stronie www.baumit.com.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny