Nowy projekt edukacyjny firmy Baumit

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowy projekt edukacyjny firmy Baumit

Producent chemii budowlanej zainaugurował program szkoleniowy "Akademia Baumit", skierowany do firm ogólnobudowlanych, remontowych, podłogowych oraz tynkarskich, a także pracowników hurtowni.

aktualizacja: 2016-12-20 09:31:58

Ideą projektu jest dzielenie się z wykonawcami fachową wiedzą o nowoczesnych materiałach usprawniających i skracających proces budowlany, a także ciekawych rozwiązaniach, których stosowanie pozwala odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów, a przy tym budować przewagę konkurencyjną. Formuła organizowanych szkoleń nawiązuje do słynnej tezy Konfucjusza, który już ok. 2,5 tys. lat temu głosił: "słucham i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem". Toteż nieocenionym elementem spotkań z Trenerami Akademii Baumit jest pokaz aplikacji prezentowanych produktów, odbywający się przy aktywnym udziale uczestników szkolenia.

 

Wykonawcy bardzo cenią sobie warsztaty połączone z wiedzą teoretyczną, które później pozwalają im efektywnie stosować zaawansowane technologicznie produkty, a przy tym zaoszczędzić czas swój i inwestora, mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.

 

W zależności od potrzeb, wykonawcy mogą rozwijać swoje kompetencje wybierając spośród trzech obszarów tematycznych: Systemy podłogowe, Tynki i farby elewacyjne oraz Tynki i gładzie. Każdy uczestnik zaopatrzony zostaje w komplet przydatnych materiałów dydaktycznych, a ukończenie szkolenia zostaje potwierdzone imiennym certyfikatem, do którego praktycznym dodatkiem jest t-shirt z rysunkiem wykonanym przez Andrzeja Mleczko specjalnie na okoliczność Akademii Baumit.

 

Warto zauważyć, że Akademia dla wykonawców to nie pierwsza inicjatywa edukacyjna podejmowana przez znanego producenta chemii budowlanej. Już od wielu lat stałymi odbiorcami szkoleń prowadzonych przez firmę Baumit są także aktywni zawodowo architekci oraz studenci kierunków powiązanych z budownictwem. Podczas spotkań wykwalifikowana kadra trenerów dzieli się swoją wiedzą o materiałach i technologiach, otrzymując w zamian informacje odnoszące się do ich potrzeb i oczekiwań. Tym samym producent może tworzyć nowe i doskonalić już istniejące narzędzia, determinując dalszy rozwój branży budowlanej.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA