Baumit zaprezentował nowości na XIV targach Grupy PSB

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Baumit zaprezentował nowości na XIV targach Grupy PSB

W dniach 2-3 marca 2016 r. oczy sektora budowlanego zwrócone były w stronę Centrum Targowego Kielce. To tam po raz 14-sty spotkali się dostawcy i dystrybutorzy sieci Grupy PSB, by za zamkniętymi drzwiami negocjować i zawierać kontrakty handlowe przed rozpoczynającym się sezonem wykonawczym. Dla firmy Baumit, uczestniczącej w Targach Grupy PSB już po raz 9-ty, spotkanie stało się również znakomitą okazją do zaprezentowania tegorocznych nowości produktowych.

aktualizacja: 2016-10-03 08:36:06

Targi, które po raz 14-sty odbyły się w Kielcach, odbiegają w swojej formule od tradycyjnych imprez tego typu. Wstęp na nie mają wyłącznie firmy kupieckie zrzeszone w ramach Grupy PSB oraz współpracujący z nią dostawcy. Innymi słowy, najwięksi producenci branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, których oferta jest dostępna w sieci sklepów PSB, PSB-Mrówka i PSB-Profi prezentują swoje oferty handlowe, a składy budowlane z całej Polski – negocjują i finalizują zakup określonych materiałów.

Na partnerskim szlaku

Marcowe spotkanie postrzegane jako "barometr budowlanej wiosny" po raz kolejny przyciągnęło do Kielc ponad trzystu reprezentantów wszystkich segmentów branży materiałów budowlanych. Wśród stałych dostawców Grupy PSB nie mogło zabraknąć firmy Baumit, która już po raz 9-ty uczestniczyła w kieleckich targach organizowanych przez Polskie Składy Budowlane, wymieniając doświadczenia i zacieśniając współpracę z obecnymi partnerami handlowymi Grupy.

Targi Grupy PSB to – od blisko dekady – jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań firmy Baumit. Z powodzeniem można powiedzieć, że należymy już do stałych bywalców tej imprezy. Sprawdzona od lat formuła spotkania to dla producentów niezwykle efektywna forma działań promocyjnych i sprzedażowych, nieliczna z imprez targowych branży budowlanej, w której uczestnictwo przekłada się na rzeczywiste zamówienia biznesowe – mówi Zbigniew Kaliciński, dyrektor handlowy w firmie Baumit.

Udane debiuty

Goście odwiedzający stanowisko Baumit mieli okazję do zapoznania się z ofertą przygotowaną na rozpoczynający się sezon 2016. W ramach ekspozycji ceniony w branży producent produktów elewacyjnych, systemów ociepleń, tynków maszynowych, systemów podłogowych oraz produktów do płytek zaprezentował wybrane pozycje z każdej swojej grupy asortymentowej, kładąc nacisk na swoje flagowe rozwiązania i tegoroczne nowości.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się linia produktów szybkosprawnych, na czele z pierwszym na polskim rynku szybkowiążącym tynkiem cementowo-wapiennym Baumit MPI 30 Speed, oraz jego lekkiej wersji Baumit MPI 30 L Speed, którego specjalnie opracowana procedura pozwala na skrócenie czasu od nałożenia do zatarcia, z nawet kilkunastu do zaledwie około dwóch godzin! Na niemniejszą uwagę zasługują również szybkowiążąca zaprawa klejowo-szpachlowa do niskich temperatur Baumit StarContact Speed oraz błyskawiczna posadzka cementowa Baumit Rapido 1 Speed.

Obecność wśród największych producentów branży budowlanej po raz kolejny stworzyła okazję do zaprezentowania oferty, zawierania umów czy nawiązywania nowych kontaktów handlowych. Nasza oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem akcjonariuszy Grupy. W trakcie dwóch dni targów odbyliśmy wiele spotkań biznesowych z reprezentantami składów PSB oraz PSB-Profi, co znalazło bezpośrednie przełożenie na wartości złożonych deklaracji zakupowych. W efekcie po raz kolejny wyjeżdżamy z Kielc w dobrych nastrojach i już dziś możemy zapowiedzieć, że w przyszłym roku znów powrócimy w Góry Świętokrzyskie, by kontynuować owocną współpracę z Grupą PSB – podsumowuje Zbigniew Kaliciński, dyrektor handlowy w firmie Baumit.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny