Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA
W marcu 2011 ALTAX wprowadził na rynek nowatorski produkt – Impregnat do drewna ogrodowego. Jego nowoczesna formuła pozwala zabezpieczyć drewno ogrodowe, takie jak: płoty lamelowe, pergole, domki narzędziowe, wiaty, donice, budy dla psów itp., poprzez naniesienie tylko JEDNEJ WARSTWY.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWADodatkowo, szybkie schnięcie produktu (1-2 h) pozwala zaoszczędzić czas i ukończyć pracę w 1 dzień.

Altax Impregnat do drewna ogrodowego zawiera w swoim składzie wysokiej jakości woski i żywice, które chronia drewno przed wodą, wilgocią i zabrudzeniami. Specjalne pigmenty nadają drewnu ciekawy kolor i chronią je przed promieniowaniem UV. Dzięki temu drewno nie szarzeje i wygląda atrakcyjnie przez wiele lat.

Po rozmieszaniu preparat ma konsystencję żelu, który w bardzo łatwy sposób daje się rozetrzeć na drewnie. Żelowa konsystencja powoduje, że produkt nie kapie i nie pryska podczas malowania, co znacznie ułatwia pracę.

Produkt przeznaczony jest do wszelkich elementów drewna ogrodowego. Nie zalecamy go jednak do malowania powierzchni dokładnie oszlifowanych oraz do mebli ogrodowych.

Produkt występuje w dwóch pojemnościach: 5 L na ok. 30 m2 i 10 L na ok. 60 m2 oraz w pięciu wersjach kolorystycznych, które zostały uznane przez naszych klientów za najbardziej atrakcyjne: pinia, tik, mahoń, brąz, palisander.

Altax  Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWAAltax   Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA
Altax   Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWAAltax   Impregnat do drewna ogrodowego JEDNA WARSTWA

{mosloadmodule mod_firmy} 

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Kar

29 Kwi 2016, 19:53

Pomalowałem tym płotek i poręcze. Niestety po każdym deszczu poręcze brudzą ręce. Wcześniej używałem drewnochron i nie było takiego problemu. Poza tym jeśli chodzi o kolorystykę to np palisander drewnochronu i altaxu to zdecydowanie różne kolory.Ten alytaxu jest bardziej brązowy ...

time image

Gość pat

26 Sie 2015, 06:51

impregnatem altaxu malowałem na jesień zeszłego roku altankę a tego lata była już miejscami złuszczona i kolor wyblakły. szajs nie polecam

time image

Gość Azar

24 Lut 2014, 20:59

Lakierobejcą Altax a wcześniej Altaxin od kilku lat maluję ławkę i huśtawkę ogrodową. Sprawuje się toto rewelacyjnie. Fakt, że malowałem na czyste drewno a więc nie miało żadnych starych powłok. Cena produktu tylko teraz bardzo zniechęca. Parę lat temu był dwa razy tańszy.

time image

Gość Bardzo rozczarowana preparatem

29 Lip 2013, 10:12

Altaxem w żelu pomalowaliśmy płot jesienią. Po zimie okazało się, że wszystkie poprzeczki łuszczą się, Szczebelki pionowe - nie, natomiast poprzeczki wszystkie do ponownego malowania. Nie polecam w żadnym razie do płotów - szkoda pieniędzy i pracy włożonej w pomalowanie

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
Pokaż wszystkie komentarze

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny